Naar de inhoud

VAN ALLES WAT.... EEN KIJKJE WAARD!

Mooie prenten, weerspreuken, kaarten, grapjes, weetjes ...
akke.beakke.be
L I NA R A glitter

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202633
vrijdag 30 oktober 202654
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 2026144
zondag 25 oktober 202633
Samen2918
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202633
vrijdag 30 oktober 202654
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202622
maandag 26 oktober 2026144
zondag 25 oktober 202633
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202665
donderdag 22 oktober 202664
woensdag 21 oktober 202693
dinsdag 20 oktober 202611
maandag 19 oktober 202642
zondag 18 oktober 20262333
zaterdag 17 oktober 20261528
vrijdag 16 oktober 2026107
donderdag 15 oktober 202696
woensdag 14 oktober 2026159
dinsdag 13 oktober 202655
maandag 12 oktober 20261010
zondag 11 oktober 2026108
zaterdag 10 oktober 20261210
vrijdag 9 oktober 20261413
donderdag 8 oktober 20261211
woensdag 7 oktober 20261212
dinsdag 6 oktober 20261414
maandag 5 oktober 20262219
zondag 4 oktober 20262416
zaterdag 3 oktober 20261111
vrijdag 2 oktober 202688
Samen628203
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)2615
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)2918
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)43448
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)9687
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)7867
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)7568
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)5228
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)4736
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)6759
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)5748
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)7158
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)4938
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)6660
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)3329
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)4636
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)3226
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)7467
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)5046
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)6561
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)9890
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)7760
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)5146
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)7452
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)5747
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)7866
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)8876
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)5857
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)5959
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)6963
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)5752
Samen2.2131.563
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 2026636211
September 2026255204
Augustus 2026272228
Juli 2026198171
Juni 2026312277
Mei 2026319262
April 2026234220
Maart 20267.550414
Februari 20265.898512
Januari 2026386203
December 20252.515559
November 20253.102340
Oktober 20251.395436
September 20255.153585
Augustus 2025811187
Juli 20254.995686
Juni 20253.385582
Mei 20253.876529
April 2025497221
Maart 2025349166
Februari 2025346291
Januari 2025947788
December 2024697650
November 20243.0621.681
Samen47.19010.403
Per jaar
  • 2026 (tot nu)2.702 bezoekers · 16.060 bekeken
  • 20255.370 bezoekers · 27.371 bekeken
  • 20247.397 bezoekers · 10.120 bekeken
  • 20231.351 bezoekers · 1.916 bekeken
  • 20225.030 bezoekers · 10.071 bekeken
  • 20211.201 bezoekers · 1.999 bekeken
  • 20201.753 bezoekers · 2.560 bekeken
  • 20191.434 bezoekers · 2.023 bekeken
  • 20183.807 bezoekers · 4.859 bekeken
  • 20172.962 bezoekers · 4.132 bekeken
  • 20162.645 bezoekers · 4.646 bekeken
  • 20152.963 bezoekers · 4.347 bekeken
  • 20143.388 bezoekers · 4.720 bekeken
  • 20134.983 bezoekers · 7.902 bekeken
  • 20122.009 bezoekers · 3.548 bekeken
  • 20113.153 bezoekers · 5.396 bekeken
  • 20106.337 bezoekers · 12.119 bekeken
  • 20093.875 bezoekers · 5.883 bekeken
  • 2008261 bezoekers · 1.588 bekeken
  • 20079 bezoekers · 45 bekeken
  • 200629 bezoekers · 70 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)16.0602.7024,3%
202527.3715.3708,6%
202410.1207.39711,8%
20231.9161.3512,2%
202210.0715.0308,0%
20211.9991.2011,9%
20202.5601.7532,8%
20192.0231.4342,3%
20184.8593.8076,1%
20174.1322.9624,7%
20164.6462.6454,2%
20154.3472.9634,7%
20144.7203.3885,4%
20137.9024.9838,0%
20123.5482.0093,2%
20115.3963.1535,0%
201012.1196.33710,1%
20095.8833.8756,2%
20081.5882610,4%
20074590,0%
200670290,0%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur4911433,5%
1 tot 2 uur3861182,9%
2 tot 3 uur7661223,0%
3 tot 4 uur9551253,1%
4 tot 5 uur2.1201233,0%
5 tot 6 uur1.2201253,1%
6 tot 7 uur4631142,8%
7 tot 8 uur1.2451503,7%
8 tot 9 uur1.1391483,7%
9 tot 10 uur7491844,6%
10 tot 11 uur5622155,3%
11 tot 12 uur7183308,2%
12 tot 13 uur1.3972426,0%
13 tot 14 uur1.4661894,7%
14 tot 15 uur1.4711583,9%
15 tot 16 uur8881884,7%
16 tot 17 uur6831864,6%
17 tot 18 uur9521764,4%
18 tot 19 uur1.3411884,7%
19 tot 20 uur8041884,7%
20 tot 21 uur1.7081604,0%
21 tot 22 uur4911644,1%
22 tot 23 uur5621674,1%
23 tot 24 uur4951343,3%
Samen23.0724.037100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag575 bezoekers · 2.101 bekeken
  • Dinsdag512 bezoekers · 1.808 bekeken
  • Woensdag618 bezoekers · 3.456 bekeken
  • Donderdag560 bezoekers · 3.716 bekeken
  • Vrijdag678 bezoekers · 3.632 bekeken
  • Zaterdag620 bezoekers · 6.694 bekeken
  • Zondag474 bezoekers · 1.665 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2.10157514,2%
Dinsdag1.80851212,7%
Woensdag3.45661815,3%
Donderdag3.71656013,9%
Vrijdag3.63267816,8%
Zaterdag6.69462015,4%
Zondag1.66547411,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
14.713 keer bekeken (63,8%), 2.943 bezoekers (72,9%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
8.359 keer bekeken (36,2%), 1.094 bezoekers (27,1%)

‹ Terug naar de blog

Naar boven

Meer van VAN ALLES WAT.... EEN KIJKJE WAARD!

↑ Terug naar de berichten