Naar de inhoud

Poëzie en gedichten

akke.beakke.be
HOU VAN DE MENSEN ZOALS ZE ZIJN , ER ZIJN GEEN ANDERE

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202621
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202633
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202652
Samen117
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202621
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202633
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202652
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202621
vrijdag 23 oktober 202611
donderdag 22 oktober 202611
woensdag 21 oktober 202621
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202622
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 20261414
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202622
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202622
zondag 11 oktober 202677
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202622
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202611
Samen6458
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)117
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)64
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2424
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1919
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1212
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)76
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)44
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1111
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1212
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)55
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)88
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1111
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)88
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)1414
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1414
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1616
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1010
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)55
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)66
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1010
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)2323
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)5048
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)7069
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1313
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)33
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)44
Samen389379
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20266862
September 20262221
Augustus 20263434
Juli 20264848
Juni 20263838
Mei 2026105103
April 20267473
Maart 20262919
Februari 20262510
Januari 20261710
December 20258662
November 202512778
Oktober 20253528
September 20257560
Augustus 20251911
Juli 20259462
Juni 202510362
Mei 20251010
April 20254815
Maart 20252522
Februari 20254644
Januari 20253434
December 20243737
Samen1.199943
Per jaar
  • 2026 (tot nu)418 bezoekers · 460 bekeken
  • 2025488 bezoekers · 702 bekeken
  • 2024750 bezoekers · 830 bekeken
  • 202381 bezoekers · 95 bekeken
  • 2022275 bezoekers · 517 bekeken
  • 202163 bezoekers · 73 bekeken
  • 2020126 bezoekers · 149 bekeken
  • 2019188 bezoekers · 202 bekeken
  • 2018173 bezoekers · 204 bekeken
  • 201799 bezoekers · 121 bekeken
  • 2016180 bezoekers · 223 bekeken
  • 2015455 bezoekers · 569 bekeken
  • 20142.249 bezoekers · 2.347 bekeken
  • 2013856 bezoekers · 1.003 bekeken
  • 2012787 bezoekers · 1.059 bekeken
  • 20111.583 bezoekers · 1.942 bekeken
  • 20102.347 bezoekers · 2.817 bekeken
  • 20092.825 bezoekers · 3.400 bekeken
  • 20082.769 bezoekers · 3.518 bekeken
  • 20072.111 bezoekers · 2.956 bekeken
  • 20062.031 bezoekers · 4.428 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)4604182,0%
20257024882,3%
20248307503,6%
202395810,4%
20225172751,3%
202173630,3%
20201491260,6%
20192021880,9%
20182041730,8%
2017121990,5%
20162231800,9%
20155694552,2%
20142.3472.24910,8%
20131.0038564,1%
20121.0597873,8%
20111.9421.5837,6%
20102.8172.34711,3%
20093.4002.82513,5%
20083.5182.76913,3%
20072.9562.11110,1%
20064.4282.0319,7%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur29264,7%
1 tot 2 uur42397,0%
2 tot 3 uur28274,8%
3 tot 4 uur18183,2%
4 tot 5 uur16162,9%
5 tot 6 uur29223,9%
6 tot 7 uur17152,7%
7 tot 8 uur26244,3%
8 tot 9 uur24244,3%
9 tot 10 uur25223,9%
10 tot 11 uur36305,4%
11 tot 12 uur36285,0%
12 tot 13 uur27254,5%
13 tot 14 uur29173,0%
14 tot 15 uur21193,4%
15 tot 16 uur22183,2%
16 tot 17 uur31213,8%
17 tot 18 uur59366,5%
18 tot 19 uur25203,6%
19 tot 20 uur36254,5%
20 tot 21 uur28244,3%
21 tot 22 uur30305,4%
22 tot 23 uur20142,5%
23 tot 24 uur19183,2%
Samen673558100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag62 bezoekers · 74 bekeken
  • Dinsdag114 bezoekers · 132 bekeken
  • Woensdag69 bezoekers · 87 bekeken
  • Donderdag92 bezoekers · 126 bekeken
  • Vrijdag97 bezoekers · 118 bekeken
  • Zaterdag52 bezoekers · 55 bekeken
  • Zondag72 bezoekers · 81 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag746211,1%
Dinsdag13211420,4%
Woensdag876912,4%
Donderdag1269216,5%
Vrijdag1189717,4%
Zaterdag55529,3%
Zondag817212,9%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
537 keer bekeken (79,8%), 434 bezoekers (77,8%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
136 keer bekeken (20,2%), 124 bezoekers (22,2%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Poëzie en gedichten

↑ Terug naar de berichten