Naar de inhoud

Via de la Plata

Lange afstand fietser
akke.beakke.be
Klik op de foto om de pps of verslag te bekijken.

Camino Kriebels

Klik op de afbeelding om het dagboek te lezen.

Dagboek van een fietstocht van 3-05-05 tot 3-06-05.
Langs de Camino Francés.
Hugo-Medard-Jacques & Bob

Geschreven door Via de la Plata om 00:00 Reageer op dit bericht
Reageer op dit bericht

Reageer op dit bericht

Een titel of je eigen website toevoegen

PPS Via de la Plata deel 8 "Zamora"

Klik op de afbeelding om de voorstelling via 4shared te openen.

 

Wij fietsten van Salamanca naar Zamora 78km verder.

’s Morgens fris maar later opnieuw brandende zon. Nu al 628km.

Door dorre velden met nijdige hellingen en door wijnvelden “Tierra del Vino”.

Zamora weer grote verbazing, wat een stad, wat een kunstpatrimonium.

De stad heeft al zijn historische gebouwen prachtig gerestaureerd.

Zamora ligt op een hoogte aan de Rio Duero. Een mooie rustige stad.

Geschreven door Via de la Plata om 22:02 Reageer op dit bericht

PPS Via de la Plata deel 7 "Salamanca" Fietstocht

Klik op de afbeelding om de voorstelling via 4shared te openen.

Deel 7 brengt ons in Salamanca.

We zijn nu één week onderweg en hebben 550km afgelegd het is bloedheet.

Na het mooie dorp Fuenterroble de Salvatierra, komen we aan in de bruisende droomstad Salamanca.

Dit is het hoogtepunt van onze tocht.

Salamanca was samen met Brugge de culturele hoofdstad in 2002.

We zagen de mooiste “Plaza Mayor” van Spanje en alles wat deze elitaire universiteitsstad te bieden heeft.

Geschreven door Via de la Plata om 11:45 Reageer op dit bericht

PPS Via de la Plata deel 6 "Béjar" Fietstocht

Klik op de afbeelding om de voorstelling via 4Shared te openen.

Deel 6 "Béjar" van Carcabosso naar Calzada de Béjar.
Nog altijd in het ruwe Extremadura, we moeten door het symbool van de Via de la Plata.

Het merkwaardig bouwsel “El arco cuatri fronte de Cáparra”.

Gelegen op de kruising van 2 Romeinse rutas.

Juist vóór Béjar op de top van een bergketen komen we in “Castilla y León”.

We zijn op onze 6°dag 474km ver en het blijft 30°C.

Geschreven door Via de la Plata om 21:49 2 reacties Reageer op dit bericht

Meer van Via de la Plata

↑ Terug naar de berichten