Naar de inhoud

Lipske is.. hot!

Leven en laten leven!
akke.beakke.be
ikke-1-1

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202651
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202622
Samen73
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202651
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202633
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202644
dinsdag 13 oktober 202611
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202611
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202611
Samen4036
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)51
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)55
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1616
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1111
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)77
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1313
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3232
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3838
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)3535
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)6867
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2828
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)66
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)66
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)99
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)99
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)55
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1818
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1515
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2926
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1111
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1313
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)98
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)66
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1515
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)2121
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1111
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2020
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1111
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1212
Samen489480
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20264137
September 2026115115
Augustus 2026116115
Juli 20263737
Juni 20267572
Mei 20265453
April 20266754
Maart 20262.33980
Februari 20262.229121
Januari 20261815
December 20251.462283
November 2025716174
Oktober 2025290170
September 2025330160
Augustus 20251.09442
Juli 20252.110287
Juni 20251.094140
Mei 20252.303274
April 202526563
Maart 20256461
Februari 20253737
Januari 20251.246807
December 202453
November 2024347283
Samen16.4543.483
Per jaar
  • 2026 (tot nu)699 bezoekers · 5.091 bekeken
  • 20252.498 bezoekers · 11.011 bekeken
  • 20243.810 bezoekers · 4.981 bekeken
  • 202371 bezoekers · 77 bekeken
  • 2022336 bezoekers · 355 bekeken
  • 2021230 bezoekers · 307 bekeken
  • 2020511 bezoekers · 738 bekeken
  • 20192.562 bezoekers · 5.216 bekeken
  • 20183.393 bezoekers · 7.133 bekeken
  • 20173.544 bezoekers · 6.848 bekeken
  • 20164.663 bezoekers · 9.128 bekeken
  • 201512.079 bezoekers · 17.909 bekeken
  • 201419.337 bezoekers · 26.801 bekeken
  • 201310.575 bezoekers · 18.710 bekeken
  • 201210.847 bezoekers · 21.333 bekeken
  • 201112.715 bezoekers · 22.451 bekeken
  • 201013.392 bezoekers · 24.228 bekeken
  • 20099.225 bezoekers · 19.191 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)5.0916990,6%
202511.0112.4982,3%
20244.9813.8103,4%
202377710,1%
20223553360,3%
20213072300,2%
20207385110,5%
20195.2162.5622,3%
20187.1333.3933,1%
20176.8483.5443,2%
20169.1284.6634,2%
201517.90912.07910,9%
201426.80119.33717,5%
201318.71010.5759,6%
201221.33310.8479,8%
201122.45112.71511,5%
201024.22813.39212,1%
200919.1919.2258,3%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1.088564,2%
1 tot 2 uur153604,5%
2 tot 3 uur124523,9%
3 tot 4 uur156584,4%
4 tot 5 uur310644,8%
5 tot 6 uur196453,4%
6 tot 7 uur165493,7%
7 tot 8 uur229493,7%
8 tot 9 uur263624,7%
9 tot 10 uur252554,1%
10 tot 11 uur883624,7%
11 tot 12 uur333634,8%
12 tot 13 uur173594,4%
13 tot 14 uur205503,8%
14 tot 15 uur939443,3%
15 tot 16 uur353483,6%
16 tot 17 uur187634,8%
17 tot 18 uur224685,1%
18 tot 19 uur168534,0%
19 tot 20 uur145624,7%
20 tot 21 uur106493,7%
21 tot 22 uur135503,8%
22 tot 23 uur321534,0%
23 tot 24 uur451523,9%
Samen7.5591.326100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag159 bezoekers · 212 bekeken
  • Dinsdag197 bezoekers · 385 bekeken
  • Woensdag176 bezoekers · 645 bekeken
  • Donderdag207 bezoekers · 1.512 bekeken
  • Vrijdag225 bezoekers · 2.558 bekeken
  • Zaterdag200 bezoekers · 1.744 bekeken
  • Zondag162 bezoekers · 503 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag21215912,0%
Dinsdag38519714,9%
Woensdag64517613,3%
Donderdag1.51220715,6%
Vrijdag2.55822517,0%
Zaterdag1.74420015,1%
Zondag50316212,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
5.312 keer bekeken (70,3%), 964 bezoekers (72,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
2.247 keer bekeken (29,7%), 362 bezoekers (27,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Lipske is.. hot!

↑ Terug naar de berichten