Naar de inhoud

Uit het teder gevoel van mijn hart

Gedichten
akke.beakke.be
WELKOM

Ga op ontdekkingsreis door een groene oase van gedichten en geef je over aan een ongekende blijde rust

Wat leuk dat je de wonderlijke wereld bezoekt van "Denkertje".
Gedichten schrijven is één van m'n favoriete bezigheden.
Heerlijk afdwalen op de krachten van je eigen inspiratie.
Ik wens je veel plezier met het lezen van mijn gedichten.

Ik zou het erg leuk vinden wanneer je een reactie zou plaatsen in mijn gastenboek.

Met vriendelijke groet,
Denkertje

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202633
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen44
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202633
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202699
zondag 18 oktober 202611
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202655
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202622
maandag 12 oktober 202655
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202655
vrijdag 9 oktober 20261313
donderdag 8 oktober 202622
woensdag 7 oktober 202655
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202644
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 202611
Samen7474
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)44
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)99
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2020
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)3737
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1211
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1717
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)44
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)77
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1111
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1717
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)55
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)88
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)76
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1716
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)99
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)77
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1111
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1212
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)3517
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)95
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1211
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)77
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)55
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1414
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1111
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)99
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2422
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1515
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)3332
Samen389360
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20267575
September 20263635
Augustus 20264443
Juli 20264443
Juni 20267249
Mei 20264040
April 20268077
Maart 202616630
Februari 202630038
Januari 202613827
December 20252.379188
November 20251.069300
Oktober 2025517207
September 20252.672411
Augustus 20257.000120
Juli 202515895
Juni 2025631253
Mei 2025678389
April 20255920
Maart 20256255
Februari 20256156
Januari 202514563
December 20241.20678
Samen17.6322.692
Per jaar
  • 2026 (tot nu)457 bezoekers · 995 bekeken
  • 20252.157 bezoekers · 15.431 bekeken
  • 2024775 bezoekers · 2.272 bekeken
  • 202376 bezoekers · 186 bekeken
  • 2022473 bezoekers · 588 bekeken
  • 2021103 bezoekers · 532 bekeken
  • 2020131 bezoekers · 241 bekeken
  • 2019273 bezoekers · 514 bekeken
  • 2018415 bezoekers · 1.011 bekeken
  • 2017441 bezoekers · 1.440 bekeken
  • 2016462 bezoekers · 1.205 bekeken
  • 2015905 bezoekers · 1.891 bekeken
  • 20142.730 bezoekers · 4.359 bekeken
  • 20132.922 bezoekers · 5.783 bekeken
  • 20122.990 bezoekers · 6.230 bekeken
  • 20113.077 bezoekers · 5.674 bekeken
  • 20102.197 bezoekers · 3.724 bekeken
  • 20091.387 bezoekers · 3.089 bekeken
  • 20082.166 bezoekers · 5.084 bekeken
  • 20072.153 bezoekers · 5.617 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)9954571,7%
202515.4312.1578,2%
20242.2727752,9%
2023186760,3%
20225884731,8%
20215321030,4%
20202411310,5%
20195142731,0%
20181.0114151,6%
20171.4404411,7%
20161.2054621,8%
20151.8919053,4%
20144.3592.73010,4%
20135.7832.92211,1%
20126.2302.99011,4%
20115.6743.07711,7%
20103.7242.1978,4%
20093.0891.3875,3%
20085.0842.1668,2%
20075.6172.1538,2%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur73363,8%
1 tot 2 uur99515,4%
2 tot 3 uur138394,1%
3 tot 4 uur68343,6%
4 tot 5 uur146444,7%
5 tot 6 uur87454,8%
6 tot 7 uur185353,7%
7 tot 8 uur92323,4%
8 tot 9 uur283384,0%
9 tot 10 uur270404,2%
10 tot 11 uur236353,7%
11 tot 12 uur379525,5%
12 tot 13 uur266343,6%
13 tot 14 uur338404,2%
14 tot 15 uur232404,2%
15 tot 16 uur239343,6%
16 tot 17 uur320475,0%
17 tot 18 uur194424,4%
18 tot 19 uur248464,9%
19 tot 20 uur145373,9%
20 tot 21 uur152313,3%
21 tot 22 uur99444,7%
22 tot 23 uur50333,5%
23 tot 24 uur104363,8%
Samen4.443945100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag148 bezoekers · 1.318 bekeken
  • Dinsdag154 bezoekers · 1.666 bekeken
  • Woensdag130 bezoekers · 442 bekeken
  • Donderdag130 bezoekers · 218 bekeken
  • Vrijdag130 bezoekers · 281 bekeken
  • Zaterdag119 bezoekers · 262 bekeken
  • Zondag134 bezoekers · 256 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag1.31814815,7%
Dinsdag1.66615416,3%
Woensdag44213013,8%
Donderdag21813013,8%
Vrijdag28113013,8%
Zaterdag26211912,6%
Zondag25613414,2%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.925 keer bekeken (88,3%), 692 bezoekers (73,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
518 keer bekeken (11,7%), 253 bezoekers (26,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Uit het teder gevoel van mijn hart

↑ Terug naar de berichten