Naar de inhoud

La Promnesia! Plusjes & Minnetjes...

De voor-herinnering.
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
Samen11
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202611
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202611
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202600
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
vrijdag 2 oktober 202600
Samen88
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)66
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)11
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)11
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)22
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)44
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)33
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)66
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)77
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1313
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)11
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)33
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)22
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)44
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)44
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)44
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)22
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)22
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)2220
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)22
Week 47 (17/11 tot 23/11/2025)22
Week 46 (10/11 tot 16/11/2025)6539
Samen173145
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 202688
September 202622
Augustus 202699
Juli 20261414
Juni 20262525
Mei 20261313
April 20261111
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202600
December 20252422
November 20256741
Oktober 202563370
September 202510988
Augustus 202532
Juli 2025649272
Juni 202511
Mei 202522
April 202512829
Maart 202521
Februari 202500
Januari 20251616
December 2024631622
November 2024265236
Samen2.6121.484
Per jaar
  • 2026 (tot nu)82 bezoekers · 82 bekeken
  • 2025544 bezoekers · 1.634 bekeken
  • 20242.962 bezoekers · 3.125 bekeken
  • 20238 bezoekers · 8 bekeken
  • 202257 bezoekers · 216 bekeken
  • 20213 bezoekers · 3 bekeken
  • 202013 bezoekers · 64 bekeken
  • 20196 bezoekers · 8 bekeken
  • 20187 bezoekers · 7 bekeken
  • 20178 bezoekers · 9 bekeken
  • 201625 bezoekers · 27 bekeken
  • 201578 bezoekers · 116 bekeken
  • 2014281 bezoekers · 294 bekeken
  • 2013224 bezoekers · 379 bekeken
  • 2012162 bezoekers · 254 bekeken
  • 2011568 bezoekers · 978 bekeken
  • 20102.484 bezoekers · 4.312 bekeken
  • 2009967 bezoekers · 1.627 bekeken
  • 2008904 bezoekers · 1.836 bekeken
  • 20071.075 bezoekers · 2.467 bekeken
  • 20061.080 bezoekers · 2.380 bekeken
  • 2005554 bezoekers · 1.937 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)82820,7%
20251.6345444,5%
20243.1252.96224,5%
2023880,1%
2022216570,5%
2021330,0%
202064130,1%
2019860,0%
2018770,1%
2017980,1%
201627250,2%
2015116780,6%
20142942812,3%
20133792241,9%
20122541621,3%
20119785684,7%
20104.3122.48420,5%
20091.6279678,0%
20081.8369047,5%
20072.4671.0758,9%
20062.3801.0808,9%
20051.9375544,6%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur49136,0%
1 tot 2 uur2773,3%
2 tot 3 uur21104,7%
3 tot 4 uur4262,8%
4 tot 5 uur41115,1%
5 tot 6 uur2794,2%
6 tot 7 uur2594,2%
7 tot 8 uur2973,3%
8 tot 9 uur29104,7%
9 tot 10 uur2983,7%
10 tot 11 uur4294,2%
11 tot 12 uur1994,2%
12 tot 13 uur3483,7%
13 tot 14 uur2873,3%
14 tot 15 uur3783,7%
15 tot 16 uur2473,3%
16 tot 17 uur61115,1%
17 tot 18 uur30136,0%
18 tot 19 uur4283,7%
19 tot 20 uur40104,7%
20 tot 21 uur40125,6%
21 tot 22 uur27104,7%
22 tot 23 uur3262,8%
23 tot 24 uur3173,3%
Samen806215100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag17 bezoekers · 17 bekeken
  • Dinsdag39 bezoekers · 49 bekeken
  • Woensdag54 bezoekers · 143 bekeken
  • Donderdag43 bezoekers · 280 bekeken
  • Vrijdag37 bezoekers · 292 bekeken
  • Zaterdag13 bezoekers · 13 bekeken
  • Zondag12 bezoekers · 12 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag17177,9%
Dinsdag493918,1%
Woensdag1435425,1%
Donderdag2804320,0%
Vrijdag2923717,2%
Zaterdag13136,0%
Zondag12125,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
781 keer bekeken (96,9%), 190 bezoekers (88,4%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
25 keer bekeken (3,1%), 25 bezoekers (11,6%)

‹ Terug naar de blog

Meer van La Promnesia! Plusjes & Minnetjes...

↑ Terug naar de berichten