Naar de inhoud

wat ik zoal doe en denk

over-leven met een glioblastoom (hersentumor) en CVS
akke.beakke.be
zolang ik blog, ben ik er nog.

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen33
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202611
vrijdag 30 oktober 202622
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202622
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202644
zondag 11 oktober 202644
zaterdag 10 oktober 202633
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202611
dinsdag 6 oktober 202611
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202622
zaterdag 3 oktober 202666
Samen3737
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)33
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)22
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)1111
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1313
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)1818
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)1010
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)1515
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)2525
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)2727
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)4444
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)2424
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)1111
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)2121
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1515
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1212
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)1313
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)1818
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)3333
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)3333
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)6353
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)1313
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1313
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)99
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)1313
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1616
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1818
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)2424
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2424
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1212
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)2121
Samen574564
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20264545
September 20267373
Augustus 2026110110
Juli 20266767
Juni 2026142132
Mei 20266565
April 20267272
Maart 202634539
Februari 20261.19349
Januari 202610680
December 2025853356
November 2025962185
Oktober 2025753231
September 20251.974263
Augustus 202554464
Juli 20252.247409
Juni 20251.686436
Mei 202565127
April 202529849
Maart 2025337164
Februari 2025146146
Januari 2025106106
December 20246867
Samen12.8433.235
Per jaar
  • 2026 (tot nu)732 bezoekers · 2.218 bekeken
  • 20252.436 bezoekers · 10.557 bekeken
  • 20246.760 bezoekers · 6.966 bekeken
  • 20239 bezoekers · 10 bekeken
  • 2022531 bezoekers · 596 bekeken
  • 202121 bezoekers · 718 bekeken
  • 202037 bezoekers · 47 bekeken
  • 201926 bezoekers · 36 bekeken
  • 201845 bezoekers · 65 bekeken
  • 201744 bezoekers · 74 bekeken
  • 2016106 bezoekers · 180 bekeken
  • 2015610 bezoekers · 714 bekeken
  • 20141.925 bezoekers · 2.195 bekeken
  • 20134.352 bezoekers · 5.878 bekeken
  • 20123.604 bezoekers · 5.153 bekeken
  • 20111.888 bezoekers · 2.483 bekeken
  • 20102.526 bezoekers · 3.435 bekeken
  • 2009996 bezoekers · 1.292 bekeken
  • 2008764 bezoekers · 1.658 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2.2187322,7%
202510.5572.4368,9%
20246.9666.76024,7%
20231090,0%
20225965311,9%
2021718210,1%
202047370,1%
201936260,1%
201865450,2%
201774440,2%
20161801060,4%
20157146102,2%
20142.1951.9257,0%
20135.8784.35215,9%
20125.1533.60413,1%
20112.4831.8886,9%
20103.4352.5269,2%
20091.2929963,6%
20081.6587642,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur109514,0%
1 tot 2 uur94493,8%
2 tot 3 uur106584,6%
3 tot 4 uur156715,6%
4 tot 5 uur98584,6%
5 tot 6 uur107433,4%
6 tot 7 uur122524,1%
7 tot 8 uur149503,9%
8 tot 9 uur169594,6%
9 tot 10 uur137413,2%
10 tot 11 uur116413,2%
11 tot 12 uur90483,8%
12 tot 13 uur178634,9%
13 tot 14 uur647564,4%
14 tot 15 uur147574,5%
15 tot 16 uur128483,8%
16 tot 17 uur150634,9%
17 tot 18 uur557574,5%
18 tot 19 uur112503,9%
19 tot 20 uur72503,9%
20 tot 21 uur103493,8%
21 tot 22 uur92554,3%
22 tot 23 uur302534,2%
23 tot 24 uur92514,0%
Samen4.0331.273100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag166 bezoekers · 490 bekeken
  • Dinsdag181 bezoekers · 476 bekeken
  • Woensdag163 bezoekers · 320 bekeken
  • Donderdag180 bezoekers · 1.083 bekeken
  • Vrijdag190 bezoekers · 634 bekeken
  • Zaterdag208 bezoekers · 767 bekeken
  • Zondag185 bezoekers · 263 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag49016613,0%
Dinsdag47618114,2%
Woensdag32016312,8%
Donderdag1.08318014,1%
Vrijdag63419014,9%
Zaterdag76720816,3%
Zondag26318514,5%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
3.003 keer bekeken (74,5%), 880 bezoekers (69,1%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
1.030 keer bekeken (25,5%), 393 bezoekers (30,9%)

‹ Terug naar de blog

Meer van wat ik zoal doe en denk

↑ Terug naar de berichten