Naar de inhoud

daar gaan we weer

vooruit
akke.beakke.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen00
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202633
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202611
zaterdag 10 oktober 202611
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen77
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)55
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)22
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)22
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)22
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)22
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)11
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)22
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)11
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)11
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)33
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)44
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)55
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)22
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)11
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)44
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)33
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)55
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)11
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)33
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)324
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)104
Week 12 (16/3 tot 22/3/2026)286
Week 11 (9/3 tot 15/3/2026)407
Week 5 (26/1 tot 1/2/2026)185
Week 3 (12/1 tot 18/1/2026)44
Week 2 (5/1 tot 11/1/2026)11
Samen20098
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202677
September 202600
Augustus 20261010
Juli 202655
Juni 20261919
Mei 20261515
April 20264315
Maart 20267817
Februari 202600
Januari 20265026
December 2025497120
November 202511
Oktober 202513241
September 202595
Augustus 202511
Juli 202522
Juni 2025358134
Mei 2025254
April 20251814
Maart 202500
Februari 202500
Januari 2025233
December 202411
Samen1.294440
Per jaar
  • 2026 (tot nu)114 bezoekers · 227 bekeken
  • 2025325 bezoekers · 1.066 bekeken
  • 2024294 bezoekers · 347 bekeken
  • 202310 bezoekers · 45 bekeken
  • 2022143 bezoekers · 307 bekeken
  • 20217 bezoekers · 18 bekeken
  • 20207 bezoekers · 15 bekeken
  • 201913 bezoekers · 27 bekeken
  • 201813 bezoekers · 33 bekeken
  • 201716 bezoekers · 36 bekeken
  • 201621 bezoekers · 33 bekeken
  • 201532 bezoekers · 77 bekeken
  • 2014121 bezoekers · 161 bekeken
  • 201373 bezoekers · 89 bekeken
  • 201259 bezoekers · 234 bekeken
  • 2011106 bezoekers · 217 bekeken
  • 2010146 bezoekers · 261 bekeken
  • 2009122 bezoekers · 215 bekeken
  • 2008205 bezoekers · 389 bekeken
  • 2007586 bezoekers · 4.097 bekeken
  • 2006447 bezoekers · 1.254 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)2271144,0%
20251.06632511,4%
202434729410,3%
202345100,3%
20223071435,0%
20211870,2%
20201570,2%
201927130,5%
201833130,5%
201736160,6%
201633210,7%
201577321,1%
20141611214,2%
201389732,6%
2012234592,1%
20112171063,7%
20102611465,1%
20092151224,3%
20083892057,2%
20074.09758620,5%
20061.25444715,6%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur1093,8%
1 tot 2 uur19104,3%
2 tot 3 uur2362,6%
3 tot 4 uur47146,0%
4 tot 5 uur4793,8%
5 tot 6 uur3493,8%
6 tot 7 uur25114,7%
7 tot 8 uur2993,8%
8 tot 9 uur5973,0%
9 tot 10 uur2473,0%
10 tot 11 uur40146,0%
11 tot 12 uur101114,7%
12 tot 13 uur12114,7%
13 tot 14 uur32114,7%
14 tot 15 uur983,4%
15 tot 16 uur6783,4%
16 tot 17 uur17114,7%
17 tot 18 uur862,6%
18 tot 19 uur16114,7%
19 tot 20 uur34125,1%
20 tot 21 uur1362,6%
21 tot 22 uur21104,3%
22 tot 23 uur21125,1%
23 tot 24 uur17135,5%
Samen725235100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag27 bezoekers · 96 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 51 bekeken
  • Woensdag24 bezoekers · 50 bekeken
  • Donderdag35 bezoekers · 64 bekeken
  • Vrijdag28 bezoekers · 64 bekeken
  • Zaterdag50 bezoekers · 281 bekeken
  • Zondag47 bezoekers · 119 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag962711,5%
Dinsdag512410,2%
Woensdag502410,2%
Donderdag643514,9%
Vrijdag642811,9%
Zaterdag2815021,3%
Zondag1194720,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
325 keer bekeken (44,8%), 138 bezoekers (58,7%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
400 keer bekeken (55,2%), 97 bezoekers (41,3%)

‹ Terug naar de blog

Meer van daar gaan we weer

↑ Terug naar de berichten