NIEUW: Blog reclamevrij maken?
fAVORIETEN
  • VERTALEN
  • vertalen 1
  • FOTO's
  • Bloggen.be
    Zoeken in blog

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Rondvraag / Poll
    Is deze kalender van nut ?
    JA, met + resultaat
    JA, met - resultaat
    JA, maar is onduidelijk
    JA, maar bevat fouten
    NEEN, geloof er niet in
    Bekijk resultaat

    Gastenboek
  • Goedemorgen
  • Goedemiddag
  • Goedemiddag toegewenst
  • Een fijne namiddag en avond
  • Een fijne namiddag en avond

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Archief per maand
  • 07-2018
  • 05-2018
  • 03-2018
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 10-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 01-2011
  • 01-2010
  • 03-2008
  • 11--0001
    Biologisch Dynamisch Ecologisch Tuinieren Maria THUN
    .





    28-12-2011 Volkstuin LIM

    Volkstuin Nationaal AFDELING LIMBURG
    Afdeling Naam Telefoon
    Achel Henri Vanelsen 011649963
    Bocholt Leo Luyten 089472189
    Borgloon Joseph Stas 012744433
    Eisden Margriet Conings 089774955
    Eksel Geert Loenders 011812381
    Gerdingen Bree Jos Bloemen 089464871
    Grote - Brogel Martinus Ramaekers 011633533
    Grote-Heide Neerpelt Willy Alders 011640483
    Ham Rudi Luyckx 011346617
    Hamont Alfons Vanbriel 011448825
    Hasselt Jos Hauben 011823418
    Hechtel Robert Eyckmans 011733615
    Helchteren Boudewijn Daniëls 011728006
    Herent Neerpelt Alfons Thijs 011649377
    Heusden-Zolder Roger Konings 011572726
    Houthalen - Lillo Richard Hendrikx 011573745
    Houthalen - Oost Jeanne Meus 0475455273
    Kleine - Brogel Cor Stappers 011632366
    Koersel Ward Convens 011423586
    Leopoldsburg Jos Steegmans 011341829
    Lommel Theo Geerits 0484188200
    Maasland Noord Jaak Janssens 089565927
    Meeuwen Gerard Cuypers 011792220
    Overpelt Robert Sleurs 011643822
    Paal - Centrum Felix Laenen 013661906
    Paal - Tervant Livinus Schulpe 011426671
    Peer - Wauberg Julia Lemmens 011631482
    Sint - Truiden Ludo Notelé 011311617
    Sint-Huibrechts-Lille Lydia Vaes 011665458
    Tessenderlo - Centrum Marcel Marien 013662928
    Tessenderlo Schoot Christa Deckers 0494946908
    Wijchmaal Veronique Pnixten 011635852
    Winterslag Erik Dirix 089362063
    Zonhoven Laurent Vandereyt 011813626
    REACTIE (0)





    Volkstuin ANT

    Volkstuin Nationaal AFDELING ANTWERPEN
    Afdeling Naam Telefoon
    Antwerpen Sonja Vercauteren 032013435
    Beerse Hubert Declerck 014615977
    Berchem Joachim Van de Casteele 014726303
    Borgerhout Herman Roofthooft 033220663
    Deurne Roger Donné 033246152
    Edegem François Langlet 034576423
    Edegem - Vestingslaan François Langlet 034576423
    Geel (Centrum) Vik Van Looij 014587236
    Herentals Michel Peeters 014224974
    Herselt Jos Verbeeck 0477552915
    Hoboken Ludo Moortgat 032383122
    Hulshout Jef Pauwels 015224849
    Lier (Emblem) Marcel Cuylaerts 0472380624
    Mechelen Jan Van de Weyer 015331034
    Merksem Marcel Cuylaerts 0472380624
    Mol - Gompel Stefan Gelissen 014814310
    Nijlen André Sleeckx 034816860
    Olen Jos Engelen 014223237
    Olmen Frans Vervoort 011345301
    Puurs Jos Wegge 038898354
    Turnhout Laurent Van Reusel 014423649
    Wezel Victor Mariën 014811299
    Wijnegem Marc Van den Heurck 032882080
    Wilrijk Leo Hendrickx 038284548
    REACTIE (0)





    Volkstuin OVL

    Volkstuin Nationaal AFDELING OOST-VLAANDEREN
    Afdeling Naam Telefoon
    Aalst Michel Dekempeneer 053777516
    Aalter Lambert - Clyncke 093746128
    Appels L Keppens 052213608
    Bassevelde S Van De Walle 093736961
    Beervelde R Verhaegen 093559096
    Belsele P De Schepper 037722316
    Berlare P Roggeman 052423053
    Bevere R De Wildeman 055315883
    Brakel S De Pot 093608060
    Buggenhout P Philips 052356673
    Deinze Etienne Cnudde 093866979
    Dendermonde D Goossens 052216837
    Destelbergen Gerard De Groote 093557370
    Drongen L De Muynck 092362060
    Eine D Vander Beken 055314029
    Elversele A De Keyzer 052461694
    Etikhove K Aelterman 055386670
    Evergem-Doornzele R Pisman 093574596
    Gent-Assels M Callewaert 0496852057
    Gentbrugge J Colpaert 092303907
    Geraardsbergen Roland Engels 054411454
    Gontrode-Melle Paul De Bruyn 092521692
    Grembergen J Huylebroeck 052223663
    Haasdonk G Maes 037552160
    Hamme E Hofman 0486778890
    Hemelveerdegem G Faingnaert 055421058
    Herdersem M De Sadeleer 053216060
    Hillegem J De Nul 093601474
    Idegem P Vlassenbroek 054502256
    Kemzeke A D'Hanis 037798244
    Kluisbergen J Declercq 0479867972
    Kruibeke P De Kinders 037745870
    Landegem D Hovaers 093719180
    Lebbeke - Heilig Kruis C Strobbe 052359645
    Lebbeke-Centrum A De Leeuw 052221806
    Lede N Nijs 053800734
    Maldegem M Van Daele 050719356
    Merelbeke M Van de Perre 093601992
    Moerbeke-Waas G Heye 093466054
    Moorsel H Aelbrecht 053778336
    Nieuwkerken F Lenart 037768062
    Ninove E Van den Staen 054250053
    Nukerke H Vandenabeele 055211739
    Oudegem R Roef 052202145
    Oudenaarde G Vanderlinden 055312975
    Ronse J Cassaert 055389002
    Scheldewindeke Lieven Lampaert 093624780
    Schellebelle G Samson 093695605
    Schendelbeke W Van Snick 0497366990
    Schoonaarde G Sichien 052426269
    Sint-Amandsberg J Nyckees 093297107
    Sint-Gillis-Dendermonde Herman Beeckman 052215350
    Sint-Gillis-Waas Bauwens-Raes 037707409
    Sint-Niklaas F D'Hondt 037775284
    Steendorp A De Roeck 037742842
    Stekene - Centrum L Rollier 037796723
    Stekene-Hellestraat J De Vos 037799945
    Temse R De Vriendt 037713540
    Tielrode S Vandaele 037713970
    Waasmunster J Van Bossche 093287411
    Wetteren E Schauwvliege 092523598
    Wichelen J Van den Bossche 052422362
    Wieze P Van Hamme 053782816
    Zele Willy Van Driessche 052447925
    Zingem J Vermeulen 093844507
    REACTIE (0)





    Volkstuin WVL

    Volkstuin Nationaal AFDELING WEST-VLAANDEREN
    Afdeling Naam Telefoon
    Aartrijke Erik Hollez 050200990
    Assebroek Daniel Slabbinck 050351988
    Bavikhove Philip Vanniewenhuyze 056702501
    Beernem Carlos Croene 0497336657
    Bellegem André Vandoorn 056218758
    Beveren Leie Joris Naessens 056704904
    Bissegem Stefaan Canniere 056371130
    Dadizele Etienne Maertens 056501491
    De Haan - Wenduine Paul Top 050413008
    Deerlijk John Desimpelaere 056779775
    Diksmuide Geert Deschepper 051503132
    Dudzele Martine Declerck 050599676
    Elverdinge Annie Parmentier 057422937
    Geluwe Jos Eggermont 0474988984
    Gullegem Johan Knockaert 056402843
    Handzame Marina Clauw 051569502
    Harelbeke Christiane Vliebergh 056710265
    Heule Julien Taillieu 056350407
    Hollebeke Andrea Vervisch 057206989
    Hooglede Frans Demuynck 051252594
    Houthulst André Trybou 051701394
    Ichtegem Koen De Smedt 051585895
    Ieper Ghislain Leroy 057219769
    Ingelmunster Martine Omeye 051301137
    Izegem Dorothea Floran Noppe 051306393
    Jabbeke Daniel Cordy 050812243
    Kemmel Paul Heyman 057446346
    Koksijde Ides Leys 058518895
    Kooigem Luc Scharre 056455888
    Koolskamp Jan Bossuyt 051746417
    Kortemark Marie-Christine Deceuninck 051566091
    Kortrijk Claude Soens 056218323
    Krombeek Willem Vandecaveye 0477362238
    Kuurne Françoise Callewaert 056715822
    Leke Wim Vandenbussche 051502196
    Lichtervelde Filip Vermeulen 0477516342
    Marke Pierre Vlaeminck 056210482
    Menen Luc Deryckere 056515234
    Meulebeke Luc Vullers 051487089
    Moorsele Jan Vermote 056417001
    Oostende Willy Van Besien 059505941
    Oudenburg Germain Lachat 059268214
    Outryve Herman Lemarcq 056646022
    Pittem Bert Van Parijs 0477892133
    Poelkapelle Monique Vanrapenbusch 057487430
    Poperinge Eddy Lobeau 057333072
    Rekkem José Vanhaesebroek 056417328
    Roeselare Walter Stock 051221246
    Ruddervoorde Gaby De Lameilleure 050276728
    Ruiselede Geert De Meulemeester 051687643
    Rumbeke Erik Hemeryck 051206826
    Sint-Andries Gisčle Passchijn 050310362
    Stalhille Patrick Monteyne 0498413934
    Tielt Jozef Vanhoudt 051402636
    Torhout Gery Levrouw 050215767
    Veldegem Chris Vandamme 050278296
    Veurne Freddy Verslype 058313269
    Vladslo Mariette Dewilde 051501849
    Vlamertinge Albert Denhert 057203351
    Voormezele Anne Bulcke 057207382
    Waregem Frans Vandenheede 056602011
    Werken Roland Deopere 051569015
    Wervik Astrid Tranche 056312267
    Westvleteren Raymonde Inion 057400708
    Wevelgem Gilbert Vanneste 056420977
    Woesten Frans Schooreel 057422695
    Zarren Carlos Pillaert 051700854
    Zeebrugge Jean-Pierre Dezeure 050545596
    Zonnebeke Oswald Vandenweghe 051779156
    Zwevegem Nadine Van Luchene 056757631
    REACTIE (0)





    22-12-2011 MOLLEN
    22-12-2011 GELEZEN op : MOLLEN
    Help er zit een mol in de tuin! - Ik ken meerdere middeltjes maar om die gemakkelijk te kunnen formuleren ben ik op zoek gegaan naar een site die verschillende vriendelijke verjaagmethodes op een rijtje plaatst
    LINKS :
    REACTIE (0)





    20-12-2011 NATUURTUIN
    20-12-2011 GELEZEN op : EEN NATUURLIJKE EN GEZELLIGE TUIN

    LINKS :
    REACTIE (0)





    04-12-2011 GELEZEN
    22-12-2011 GELEZEN op : MOLLEN

    LINKS :
    REACTIE (0)




    Inhoud blog
  • JBAEZ YT3
  • JBAEZ YT2
  • JBAEZ YT4
  • JBAEZ YT1
  • JOAN BAEZ
  • PINKSTEREN
  • IJSHEILIGEN
  • O.L.H. HEMELVAART
  • PALMZONDAG
  • ALLERZIELEN
  • WK 2017
  • PARIS ROUBAIX 16
  • PARIS ROUBAIX 2017
  • RONDE van VLAANDEREN 2017
  • RYT
  • DagelijkseKOST13
  • MOEDERDAG
  • Het WEER
  • AMSTEL GOLD 16
  • BRABANTSE PIJL 16
  • BLINDE WAANZIN
  • 08-04-2016
  • 08-04-2016-VANDAAG
  • 04 BIODYNAM 10-20
  • 09-04-2016
  • DEELNEMERS ROUBAIX
  • 04 GERBEAUD
  • 07-04-2016
  • SCHELDEPRIJS 16
  • WM WASSENDE MAAN
  • PE PERIGEUM
  • NM NIEUWE MAAN
  • 06-04-2016
  • 04 BIODYNAM 01-09
  • 05-04-2016
  • 04-04-2016
  • RONDE van VLAANDEREN 16
  • 03-04-2016
  • POLL RVV
  • 02-04-2016
  • RVV DEELNEMERS
  • 04+ 2016
  • 04 SKELET S
  • 04- 2016
  • 04 RUSTICA
  • 04 WS •GRAS
  • 01-04-2016
  • DagelijkseKOST12
  • PASEN 2016
  • MEZT MET
  • 26-03-2016
  • PAASZATERDAG
  • GOEDE VRIJDAG
  • MYT
  • WITTE DONDERDAG
  • DWARS door VLAANDEREN 16
  • 23-03-2016
  • BELGEN
  • DWARS DEELNEMERS
  • 22-03-2016
  • 03 BIODYNAM 22-31
  • GOEDE WEEK
  • 21-03-2016
  • WS LENTE
  • PASEN
  • PAASMAANDAG
  • 20-03-2016
  • MILAAN SANREMO 2016
  • WIELRENNEN 16-1
  • 19-03-2016
  • 18-03-2016
  • KM DM WM AM
  • 17-03-2016
  • 03 BIODYNAM 14-21
  • 03 WS •BUIEN
  • 16-03-2016
  • TIRRENO 16
  • DMB DALENDE MAAN BEGIN
  • 15-03-2016
  • EK EERSTE KWARTIER
  • 14-03-2016
  • VINTASTIQUE DIVINE
  • VRAAG
  • PARIJS NICE 16
  • DM 2 WATER
  • DM 1 WATER
  • KM 2 WATER
  • KM 1 WATER
  • 13-03-2016
  • 2016
  • 12-03-2016
  • DEELNEMERS TIR
  • 11-03-2016
  • 03 GERBEAUD
  • MOONPLANTING
  • 10-03-2016
  • Sendai FUKUSHIMA
  • WINDOWS 10
  • 09-03-2016
  • 03 BIODYNAM 01-13

    Foto



    Blog tegen de regels? Meld het ons!
    Gratis blog op http://blog.seniorennet.be - SeniorenNet Blogs, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!