NIEUW: Blog reclamevrij maken?
fAVORIETEN
  • VERTALEN
  • vertalen 1
  • FOTO's
  • Bloggen.be
    Zoeken in blog

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Rondvraag / Poll
    Is deze kalender van nut ?
    JA, met + resultaat
    JA, met - resultaat
    JA, maar is onduidelijk
    JA, maar bevat fouten
    NEEN, geloof er niet in
    Bekijk resultaat

    Gastenboek
  • Een fijne namiddag en avond
  • Lieve groetjes uit Oberhausen Osterfeld
  • Goedemorgen
  • s9vs38e46cjf
  • k5r19e6p01qm

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek

    Blog als favoriet !
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Archief per maand
  • 06-2018
  • 05-2018
  • 03-2018
  • 12-2017
  • 10-2017
  • 09-2017
  • 04-2017
  • 03-2017
  • 04-2016
  • 03-2016
  • 02-2016
  • 01-2016
  • 12-2015
  • 11-2015
  • 10-2015
  • 09-2015
  • 08-2015
  • 07-2015
  • 06-2015
  • 05-2015
  • 04-2015
  • 03-2015
  • 02-2015
  • 01-2015
  • 12-2014
  • 11-2014
  • 10-2014
  • 09-2014
  • 08-2014
  • 07-2014
  • 10-2013
  • 07-2013
  • 06-2013
  • 05-2013
  • 04-2013
  • 03-2013
  • 02-2013
  • 01-2013
  • 12-2012
  • 11-2012
  • 10-2012
  • 09-2012
  • 08-2012
  • 07-2012
  • 06-2012
  • 05-2012
  • 04-2012
  • 03-2012
  • 02-2012
  • 01-2012
  • 12-2011
  • 11-2011
  • 10-2011
  • 01-2011
  • 01-2010
  • 03-2008
  • 11--0001
    Biologisch Dynamisch Ecologisch Tuinieren Maria THUN
    .





    28-09-2012 DEELNEMERS RVL
    RADIOSHACK - NISSAN 1 ZAUGG Oliver Switzerland 2 BAKELANTS Jan Belgium 3 BENNETT George New Zealand 4 HERMANS Ben Belgium 5 HORNER Christopher United States 6 POPOVYCH Yaroslav Ukraine 7 ROHREGGER Thomas Austria 8 ZUBELDIA AGIRRE Haimar Spain AG2R LA MONDIALE 11 GADRET John France 12 BARDET Romain France 13 BONNAFOND Guillaume France 14 BÉRARD Julien France 15 GEORGES Sylvain France 16 MONTAGUTI Matteo Italy 17 NOCENTINI Rinaldo Italy 18 PERAUD Jean Christophe France ANDRONI GIOCATTOLI 21 PELLIZOTTI Franco Italy 22 CHIARINI Riccardo Italy 23 ERMETI Giairo Italy 24 FELLINE Fabio Italy 25 OCHOA Carlos José Venezuela 26 SELLA Emanuele Italy 27 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel Colombia 28 SERPA PEREZ Jose Rodolfo Colombia TEAM ARGOS-SHIMANO 31 DAMUSEAU Thomas France 32 HUGUET Yann France 33 SPRICK Matthieu France 34 FROHLINGER Johannes Germany 35 GENIEZ Alexandre France 36 GESCHKE Simon Germany 37 DUMOULIN Tom Netherlands 38 LUDVIGSSON Tobias Sweden ACQUA & SAPONE 41 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto Colombia 42 CODOL Massimo Italy 43 DI LUCA Danilo Italy 44 DONATI Alessandro Italy 45 CIAVATTA Paolo Italy 46 MASCIARELLI Andrea Italy 47 MIHOLJEVIC Vladimir Croatia 48 TABORRE Fabio Italy ASTANA PRO TEAM 51 BRAJKOVIC Janez Slovenia 52 GAVAZZI Francesco Italy 53 GRIVKO Andriy Ukraine 54 DYACHENKO Alexsandr Kazahkstan 55 KESSIAKOFF Fredrik Sweden 56 PONZI Simone Italy 57 TIRALONGO Paolo Italy 58 ARU Fabio Italy BMC RACING TEAM 61 GILBERT Philippe Belgium 62 BALLAN Alessandro Italy 63 FRANK Mathias Switzerland 64 CUMMINGS Steven United Kingdom 65 MORABITO Steve Switzerland 66 SANTAMBROGIO Mauro Italy 67 SANTAROMITA Ivan Italy 68 VAN AVERMAET Greg Belgium COLNAGO - CSF INOX 71 POZZOVIVO Domenico Italy 72 BRAMBILLA Gianluca Italy 73 DELLE STELLE Christian Italy 74 BATTAGLIN Enrico Italy 75 PASQUALON Andrea Italy 76 PAGANI Angelo Italy 77 LOCATELLI Stefano Italy 78 COLBRELLI Sonny Italy COLOMBIA - COLDEPORTES 81 ATAPUMA HURTADO Jhon Darwin Colombia 82 CHAVES RUBIO Johan Esteban Colombia 83 DUARTE AREVALO Fabio Andres Colombia 84 LAVERDE JIMENEZ Luis Felipe Colombia 85 OSPINA NAVARRA Dalivier Colombia 86 PANTANO GOMEZ Jarlinson Colombia 87 ROMERO CORREDOR Jefrry Johan Colombia 88 RODRIGUEZ GALINDO Michael Colombia EUSKALTEL - EUSKADI 91 SANCHEZ GONZALEZ Samuel Spain 92 ANTON HERNANDEZ Igor Spain 93 NIEVE ITURALDE Mikel Spain 94 LANDA MEANA Mikel Spain 95 MINGUEZ AYALA Miguel Spain 96 BILBAO Pello Spain 97 VERDUGO MARCOTEGUI Gorka Spain 98 TXURRUKA ANSOLA Amets Spain FARNESE VINI 101 POZZATO Filippo Italy 102 DE NEGRI Pier Paolo Italy 103 RABOTTINI Matteo Italy 104 FAILLI Francesco Italy 105 GIORDANI Leonardo Italy 106 MAZZANTI Luca Italy 107 PRONI Alessandro Italy 108 BALLONI Alfredo Italy EQUIPE CYCLISTE FDJ-BIGMAT 111 CASAR Sandy France 112 FEDRIGO Pierrick France 113 PINEAU Cedric France 114 ROY Jérémy France 115 PINOT Thibaut France 116 JEANNESSON Arnold France 117 VEIKKANEN Jussi Finland 118 VICHOT Arthur France GARMIN - SHARP 121 HESJEDAL Ryder Canada 122 HAAS Nathan Australia 123 HOWES Alex United States 124 LE MEVEL Christophe France 125 MARTIN Daniel Ireland 126 STETINA Peter United States 127 TALANSKY Andrew United States 128 WEGMANN Fabian Germany KATUSHA TEAM 131 RODRIGUEZ OLIVER Joaquin Spain 132 CARUSO Giampaolo Italy 133 GUSEV Vladimir Russia 134 LOSADA ALGUACIL Alberto Spain 135 MORENO FERNANDEZ Daniel Spain 136 PAOLINI Luca Italy 137 TROFIMOV Yury Russia 138 KOLOBNEV Alexandr Russia LAMPRE - ISD 141 CUNEGO Damiano Italy 142 ULISSI Diego Italy 143 ANACONA Winner Anrew Colombia 144 BONO Matteo Italy 145 NIEMIEC Przemyslaw Poland 146 MARZANO Marco Italy 147 MORI Manuele Italy 148 LLOYD Matthew Australia LIQUIGAS - CANNONDALE 151 BASSO Ivan Italy 152 CAPECCHI Eros Italy 153 CARUSO Damiano Italy 154 MOSER Moreno Italy 155 NIBALI Vincenzo Italy 156 RATTO Daniele Italy 157 SALERNO Cristiano Italy 158 SARMIENTO TUNARROSA Cayetano José Colombia LOTTO - BELISOL TEAM 161 MEERSMAN Gianni Belgium 162 WILLEMS Frederik Belgium 163 DE CLERCQ Bart Belgium 164 WELLENS Tim Belgium 165 DOCKX Gert Belgium 166 VAN LEIJEN Joost Netherlands 167 VANENDERT Dennis Belgium 168 VANENDERT Jelle Belgium MOVISTAR TEAM 171 COBO ACEBO Juan Jose Spain 172 PARDILLA BELLON Sergio Spain 173 BRUSEGHIN Marzio Italy 174 FARIA DA COSTA Rui Alberto Portugal 175 GUTIERREZ PALACIOS José Ivan Spain 176 LASTRAS GARCIA Pablo Spain 177 QUINTANA ROJAS Nairo Alexander Colombia 178 VISCONTI Giovanni Italy ORICA GREENEDGE 181 ALBASINI Michael Switzerland 182 BEPPU Fumiyuki Japan 183 CLARKE Simon Australia 184 GERRANS Simon Australia 185 MEIER Christian Canada 186 LANGEVELD Sebastian Netherlands 187 MEYER Cameron Australia 188 WEENING Pieter Netherlands OMEGA PHARMA - QUICKSTEP CYCLING TEAM 191 CATALDO Dario Italy 192 CHAVANEL Sylvain France 193 DEVENYNS Dries Belgium 194 DE WEERT Kevin Belgium 195 GOLAS Michal Poland 196 PAUWELS Serge Belgium 197 VANDEWALLE Kristof Belgium 198 PINEAU Jérôme France RABOBANK CYCLING TEAM 201 MOLLEMA Bauke Netherlands 202 SLAGTER Tom Jelte Netherlands 203 TEN DAM Laurens Netherlands 204 GARATE Juan Manuel Spain 205 KELDERMAN Wilco Netherlands 206 KRUIJSWIJK Steven Netherlands 207 MARTENS Paul Germany 208 CLEMENT Stef Netherlands SKY PROCYCLING 211 URAN Rigoberto Colombia 212 HENAO MONTOYA Sergio Colombia 213 NORDHAUG Lars Petter Norway 214 PATE Danny United States 215 PORTE Richie Australia 216 PUCCIO Salvatore Italy 217 LÖFKVIST Thomas Sweden TEAM SAXO BANK TINKOFF BANK 221 CONTADOR VELASCO Alberto Spain 222 SŘRENSEN Nicki Denmark 223 SŘRENSEN Chris Anker Denmark 224 PAULINHO Sergio Miguel Moreira Portugal 225 BOARO Manuele Italy 226 MAJKA Rafael Poland 227 PIRES Bruno Portugal 228 TOSATTO Matteo Italy UTENSILNORD NAMED 231 BAILETTI Paolo Italy 232 BOSISIO Gabriele Italy 233 FANELLI Stiven Italy 234 GIRARDI Edoardo Italy 235 MAGGIORE Gianluca Italy 236 LAGANA Sergio Italy 237 ROCCHETTI Frederico Italy 238 VILA ERRANDONEA Francisco Javier Spain VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM 241 DE GENDT Thomas Belgium 242 HOOGERLAND Johnny Netherlands 243 LEUKEMANS Björn Belgium 244 MARCATO Marco Italy 245 MARCZYNSKI Tomasz Poland 246 DENIFL Stefan Austria 247 SELVAGGI Mirko Italy 248 VALLS FERRI Rafael Spain
    REACTIE (0)





    07-09-2012 PB DEELNEMERS

    Officiële deelnemerslijst

    Omega Pharma - Quick Step
    DS - Steels, Tom
    Boonen, Tom
    Bandiera, Marco
    Chicchi, Francesco
    Fenn, Andrew
    Keisse, Iljo
    Kwiatkowski, Michal
    Maes, Nikolas
    Vandenbergh, Stijn
    FDJ - Big Mat (FRA)
    DS -
    Chainel, Steve
    Delage, Mickael
    Demare, Arnaud
    Gerard, Arnaud
    Hutarovich, Yauheni
    Ladagnous, Matthieu
    Mourey, Francis
    Soupe, Geoffrey
    Katusha Team (RUS)
    DS - Mikhaylov, Gennady
    Haller, Marco
    Ignatiev, Mikhail
    Isaychev, Vladimir
    Kristoff, Alexander
    Kuchynski, Aliaksandr
    Porsev, Alexander
    Selig, Rüdiger
    Smukulis, Gatis
    Lotto - Belisol Team (BEL)
    DS - Leysen, Bart
    Bille, Gaetan
    Bulgac, Brian
    Dehaes, Kenny
    Sohrabi, Mehdi
    Sprengers, Thomas
    Van Der Sande, Tosh
    Vangenechten, Jonas
    Wippert, Wouter
    Rabobank Cycling Team (NED)
    DS - Verhoeven, Nico
    Bol, Jetse
    Bos, Theo
    Brown, Graeme
    Flens, Rick
    Leezer, Thomas
    Renshaw, Mark
    Van Emden, Jos
    Vermeltfoort, Coen
    Team Saxo Bank - Tinkoff (DEN)
    DS - Frost, Dan
    Aaen-Jörgensen, Jonas
    Boaro, Manuele
    Cantwell, Jonathan
    Haedo, Lucas Sebastian
    Juul Jensen, Christop
    Klostergaard, Kasper
    Margaliot, Ran
    Miyazawa, Takashi
    Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team (NED)
    DS -
    Boeckmans, Kris
    Devolder, Stijn
    Feillu, Romain
    Larsson, Gustav Erik
    Morajko, Jacek
    Novikov, Nikita
    Van Hummel, Kenny
    Westra, Lieuwe
    AG2R - La Mondiale (FRA)
    DS - Kasputis, Arturas
    Berard, Julien
    Gazvoda, Gregor
    Goddaert, Kristof
    Hinault, Sébastien
    Houanard, Steve
    Mondory, Lloyd
    Ravard, Anthony
    Shpilevskiy, Boris
    Androni Giocattoli (ITA)
    DS - Miodini, Roberto
    Bertazzo, Omar
    Felline, Fabio
    Mancuso, Salvatore
    Moreno Allue, Francis
    Parrinello, Antonio
    Perdiguero, Jonathan
    Santoro, Antonio
    Torres, Albert
    Accent.Jobs - Willems Veranda's (BEL)
    DS - Van Impe, Lucien
    De Wilde, Sjef
    Drucker, Jean-Pierre
    Habeaux, Gregory
    Hoste, Leif
    Ista, Kevin
    Van Dijk, Stefan
    Van Melsen, Kevin
    Vanlandschoot, James
    Champion System Pro Cycling (CHI)
    DS - Beamon, Edward
    Avery, Clinton
    Clarke, William
    Friedemann, Matthias
    Gardeyn, Gorik
    Jiang, Kun
    Kirsipuu, Jaan
    Ojavee, Mart
    Wu, Kin San
    Colombia Coldeportes (COL)
    DS - Pellicioli, Oscar
    Chalapud, Robinson
    Forero, Juan Pablo
    Osorio, Franck
    Pena Grisales, Victor
    Quintero, Carlos Julian
    Rodriguez, Michael
    Romero Corredor, Jeffry
    Suarez, Juan Pablo
    Farnese Vini-Selle Italia (ITA)
    DS - Parsani, Serge
    Andriato, Rafael
    Ascani, Luca
    Benenati, Christiano
    Caccia, Diego
    De Patre, Roberto
    Gatto, Oscar
    Giordani, Leonardo
    Hulsmans, Kevin
    Landbouwkrediet (BEL)
    DS - De Bilde, Jef
    Amorison, Frederic
    Claeys, Kevin
    De Waele, Bert
    Hovelijnck, Kurt
    Juodvalkis, Egidijus
    Nys, Sven
    Planckaert, Baptiste
    Vanthourenhout, Sven
    Saur-Sojasun (FRA)
    DS - Lebreton, Lylian
    Bessy, Cyril
    Engoulvent, Jimmy
    Hivert, Jonathan
    Laborie, Christophe
    Marino, Jean Marc
    Martias, Rony
    Paiani, Jean-Lou
    Poulhies, Stéphane
    Team Argos-Shimano (NED)
    DS - Engels, Addy
    Curvers, Roy
    Damuseau, Thomas
    De Backer, Bert
    Ludvigsson, Tobias
    Sinkeldam, Ramon
    Sprick, Matthieu
    Van Zandbeek, Ronan
    Veelers, Tom
    Team Europcar (FRA)
    DS - Arnould, Dominique
    Arashiro, Yukiya
    Chavanel, Sébastien
    Chtioui, Rafai
    Cousin, Jerome
    Gaudin, Damien
    Pelucchi, Matteo
    Pichot, Alexandre
    Thurau, Bjorn
    Team Netapp (DUI)
    DS -
    Barta, Jan
    Benedetti, Cesare
    Dietziker, Andreas
    Eichler, Markus
    Hollenstein, Reto
    Huzarski, Bartosz
    Janorschke, Grischa
    Konig, Leopold
    Team Type 1-Sanofi (USA)
    DS - Podenzana, Massimo
    Bazzana, Alessandro
    Bertogliati, Rubens
    Bodrogi, Laszlo
    El Fares, Julien
    Kocjan, Jure
    Laengen, Vegard Stake
    Preidler, Georg
    Verschoor, Martijn
    Topsport Vlaanderen-Mercator (BEL)
    DS - Planckaert, Walter
    De Vreese, Laurens
    Neirynck, Stijn
    Van Hoecke, Gijs
    Van Staeyen, Michael
    Van Vooren, Steven
    Vandousselaere, Sven
    Vanspeybrouck, Pieter
    Wallays , Jelle
    Bretagne - Schuller (FRA)
    DS - Hubert, Emmanuel
    Berthou, Eric
    Bideau, Jean-Marc
    Blot, Guillaume
    Delpech, Jean-Luc
    Dion, Renaud
    Fonseca, Armindo
    Halleguen, Matthieu
    Lebon, Johan
    Wallonie-Bruxelles (BEL)
    DS - Dernies, Michel
    Dernies, Tom
    Dron, Boris
    Dufrasne, Jonathan
    Evrard, Laurent
    Premont, Christophe
    Steenuit, Robin
    Thomé, Kevin
    van Hoecke, Justin
    Bofrost - Steria Continental Team (BEL)
    DS - Missotten, Andy
    De Winter, Walt
    Dupont, Timothy
    Lepla, Jeroen
    Roelandts, Rutger
    Van Lerberghe, Bert
    Vandenbogaerde, Jens
    Verraes, Benjamin
    Verwaest, Kevin
    Caja Rural (ESP)
    DS -
    Bravo Oiarbide, Garik
    de la Cruz Melgarejo
    Domagalski, Karol
    Ferrari, Fabricio
    Gomez, Yelko
    Lasca, Francesco
    Moyano, Enzo
    Riabkin, Alexander
    REACTIE (0)




    Inhoud blog
  • JOAN BAEZ YT
  • JOAN BAEZ
  • IJSHEILIGEN
  • O.L.H. HEMELVAART
  • PALMZONDAG
  • KERSTMIS
  • ALLERZIELEN
  • ALLERHEILIGEN
  • WK 2017
  • PARIS ROUBAIX 2017
  • PARIS ROUBAIX 16
  • RONDE van VLAANDEREN 2017
  • RYT
  • DagelijkseKOST13
  • MOEDERDAG
  • Het WEER
  • AMSTEL GOLD 16
  • BRABANTSE PIJL 16
  • BLINDE WAANZIN
  • 08-04-2016-VANDAAG
  • 08-04-2016
  • 04 BIODYNAM 10-20
  • 09-04-2016
  • DEELNEMERS ROUBAIX
  • 04 GERBEAUD
  • 07-04-2016
  • SCHELDEPRIJS 16
  • WM WASSENDE MAAN
  • PE PERIGEUM
  • NM NIEUWE MAAN
  • 06-04-2016
  • 04 BIODYNAM 01-09
  • 05-04-2016
  • 04-04-2016
  • RONDE van VLAANDEREN 16
  • 03-04-2016
  • POLL RVV
  • 02-04-2016
  • RVV DEELNEMERS
  • 04+ 2016
  • 04 SKELET S
  • 04- 2016
  • 04 RUSTICA
  • 04 WS •GRAS
  • 01-04-2016
  • DagelijkseKOST12
  • PASEN 2016
  • MEZT MET
  • 26-03-2016
  • PAASZATERDAG
  • GOEDE VRIJDAG
  • MYT
  • WITTE DONDERDAG
  • DWARS door VLAANDEREN 16
  • 23-03-2016
  • BELGEN
  • DWARS DEELNEMERS
  • 22-03-2016
  • 03 BIODYNAM 22-31
  • GOEDE WEEK
  • 21-03-2016
  • WS LENTE
  • PASEN
  • PAASMAANDAG
  • 20-03-2016
  • MILAAN SANREMO 2016
  • WIELRENNEN 16-1
  • 19-03-2016
  • 18-03-2016
  • KM DM WM AM
  • 17-03-2016
  • 03 BIODYNAM 14-21
  • 03 WS •BUIEN
  • 16-03-2016
  • TIRRENO 16
  • DMB DALENDE MAAN BEGIN
  • 15-03-2016
  • EK EERSTE KWARTIER
  • 14-03-2016
  • VINTASTIQUE DIVINE
  • VRAAG
  • PARIJS NICE 16
  • DM 2 WATER
  • DM 1 WATER
  • KM 2 WATER
  • KM 1 WATER
  • 13-03-2016
  • 2016
  • 12-03-2016
  • DEELNEMERS TIR
  • 11-03-2016
  • 03 GERBEAUD
  • MOONPLANTING
  • 10-03-2016
  • Sendai FUKUSHIMA
  • WINDOWS 10
  • 09-03-2016
  • 03 BIODYNAM 01-13
  • 08-03-2016
  • 07-03-2016

    Foto



    Blog tegen de regels? Meld het ons!
    Gratis blog op http://blog.seniorennet.be - SeniorenNet Blogs, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!