Naar de inhoud

"ACH JA, KOMT HET WATER U OOK IN DE MOND?"

akke.beakke.be
fotoreportage

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
Samen22
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202611
donderdag 29 oktober 202611
woensdag 28 oktober 202600
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202600
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202611
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202600
donderdag 15 oktober 202611
woensdag 14 oktober 202600
dinsdag 13 oktober 202600
maandag 12 oktober 202611
zondag 11 oktober 202600
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202600
donderdag 8 oktober 202600
woensdag 7 oktober 202600
dinsdag 6 oktober 202600
maandag 5 oktober 202600
zondag 4 oktober 202600
zaterdag 3 oktober 202600
Samen77
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)22
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)11
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)22
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)22
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)11
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)33
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)55
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)33
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)88
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)77
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)33
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)22
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)22
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)66
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1414
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1010
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)1313
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)44
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)1111
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1212
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)98
Week 4 (19/1 tot 25/1/2026)31
Week 1 (29/12 tot 4/1/2026)11
Week 53 (29/12 tot 4/1/2026)43
Week 52 (22/12 tot 28/12/2025)55
Week 51 (15/12 tot 21/12/2025)1613
Week 50 (8/12 tot 14/12/2025)76
Week 49 (1/12 tot 7/12/2025)2215
Samen186171
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 202688
September 202633
Augustus 20262323
Juli 20262323
Juni 20263636
Mei 20263231
April 202633
Maart 202600
Februari 202600
Januari 202642
December 20255442
November 20257633
Oktober 202511
September 202511
Augustus 202500
Juli 20252921
Juni 202514252
Mei 2025107
April 202525729
Maart 202524018
Februari 20252625
Januari 20252020
December 20244948
Samen1.037426
Per jaar
  • 2026 (tot nu)129 bezoekers · 132 bekeken
  • 2025249 bezoekers · 856 bekeken
  • 20241.690 bezoekers · 1.826 bekeken
  • 202331 bezoekers · 58 bekeken
  • 2022226 bezoekers · 455 bekeken
  • 202176 bezoekers · 104 bekeken
  • 2020100 bezoekers · 147 bekeken
  • 2019120 bezoekers · 170 bekeken
  • 201868 bezoekers · 118 bekeken
  • 2017351 bezoekers · 529 bekeken
  • 2016949 bezoekers · 1.520 bekeken
  • 20153.209 bezoekers · 4.370 bekeken
  • 20149.751 bezoekers · 11.591 bekeken
  • 20134.386 bezoekers · 6.786 bekeken
  • 20126.820 bezoekers · 14.028 bekeken
  • 20117.441 bezoekers · 13.388 bekeken
  • 20109.178 bezoekers · 14.740 bekeken
  • 20096.729 bezoekers · 10.873 bekeken
  • 20085.863 bezoekers · 9.946 bekeken
  • 20079.735 bezoekers · 16.734 bekeken
  • 20062.874 bezoekers · 6.717 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)1321290,2%
20258562490,4%
20241.8261.6902,4%
202358310,0%
20224552260,3%
2021104760,1%
20201471000,1%
20191701200,2%
2018118680,1%
20175293510,5%
20161.5209491,4%
20154.3703.2094,6%
201411.5919.75113,9%
20136.7864.3866,3%
201214.0286.8209,7%
201113.3887.44110,6%
201014.7409.17813,1%
200910.8736.7299,6%
20089.9465.8638,4%
200716.7349.73513,9%
20066.7172.8744,1%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur773,4%
1 tot 2 uur552,5%
2 tot 3 uur1794,4%
3 tot 4 uur1583,9%
4 tot 5 uur17115,4%
5 tot 6 uur13125,9%
6 tot 7 uur662,9%
7 tot 8 uur17146,9%
8 tot 9 uur773,4%
9 tot 10 uur14104,9%
10 tot 11 uur873,4%
11 tot 12 uur662,9%
12 tot 13 uur1583,9%
13 tot 14 uur662,9%
14 tot 15 uur662,9%
15 tot 16 uur14146,9%
16 tot 17 uur13125,9%
17 tot 18 uur662,9%
18 tot 19 uur652,5%
19 tot 20 uur552,5%
20 tot 21 uur1183,9%
21 tot 22 uur15136,4%
22 tot 23 uur952,5%
23 tot 24 uur24146,9%
Samen262204100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag33 bezoekers · 43 bekeken
  • Dinsdag24 bezoekers · 27 bekeken
  • Woensdag21 bezoekers · 21 bekeken
  • Donderdag26 bezoekers · 26 bekeken
  • Vrijdag27 bezoekers · 27 bekeken
  • Zaterdag33 bezoekers · 41 bekeken
  • Zondag40 bezoekers · 77 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag433316,2%
Dinsdag272411,8%
Woensdag212110,3%
Donderdag262612,7%
Vrijdag272713,2%
Zaterdag413316,2%
Zondag774019,6%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
144 keer bekeken (55,0%), 131 bezoekers (64,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
118 keer bekeken (45,0%), 73 bezoekers (35,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van "ACH JA, KOMT HET WATER U OOK IN DE MOND?"

↑ Terug naar de berichten