Naar de inhoud

** SIEN **

Van wortel tot bloesem.
Verleden en heden doorheen gevlochten.
akke.beakke.be
'); document.write('') if (ns6) { var tablewidth=textwidth-2*textborder var tableheight=textheight-2*textborder } else { var tablewidth=textwidth var tableheight=textheight } document.write('') } function doscroll(){ if (scrollready) { if(ns4){ document.roof.document.ticker.top+=-step; if(document.roof.document.ticker.top<-textcontentheight) { document.roof.document.ticker.top=textheight; } } if (ie) { document.all.ticker.style.posTop+=-step if (document.all.ticker.style.posTop<-textcontentheight) { document.all.ticker.style.posTop=textheight } } if (ns6) { document.getElementById('ticker').style.top=parseInt(document.getElementById('ticker').style.top)-step if (parseInt(document.getElementById('ticker').style.top)<-textcontentheight) { document.getElementById('ticker').style.top=textheight } } timer=setTimeout("doscroll()",50) } else { clearTimeout(timer) } } function DL_GetElementLeft(eElement) { var nLeftPos = eElement.offsetLeft; var eParElement = eElement.offsetParent; while (eParElement != null) { nLeftPos += eParElement.offsetLeft; eParElement = eParElement.offsetParent; } return nLeftPos; } function DL_GetElementTop(eElement) { var nTopPos = eElement.offsetTop; var eParElement = eElement.offsetParent; while (eParElement != null) { nTopPos += eParElement.offsetTop; eParElement = eParElement.offsetParent; } return nTopPos; } function initscroller(){ if (ns4) { var thisspan=eval("document.roof.document.ticker") textcontentheight=thisspan.clip.bottom-thisspan.clip.top; document.roof.left=document.marker.pageX document.roof.top=document.marker.pageY+1*textborder document.tickerbg.left=document.marker.pageX+1*textborder document.tickerbg.top=document.marker.pageY+1*textborder document.roof.clip.width=textwidth; document.roof.clip.height=textheight-2*textborder; thisspan.top=textheight; thisspan.clip.width=textwidth; thisspan.clip.height=textcontentheight; document.roof.visibility="show"; document.tickerbg.visibility="show"; thisspan.visibility="show"; } if (ie) { textcontentheight=document.all.ticker.clientHeight document.all.roof.style.posLeft=DL_GetElementLeft(document.all.marker); document.all.roof.style.posTop=DL_GetElementTop(document.all.marker); document.all.ticker.style.posTop=textheight document.all.ticker.style.clip='rect(0px, '+(textwidth-4)+'px, '+(textcontentheight)+'px, 0px)'; document.all.roof.style.visibility="visible"; document.all.ticker.style.visibility="visible"; } if (ns6) { textcontentheight=document.getElementById('ticker').offsetHeight document.getElementById('roof').style.left=DL_GetElementLeft(document.getElementById('marker')); document.getElementById('roof').style.top=DL_GetElementTop(document.getElementById('marker')); document.getElementById('ticker').style.top=-textcontentheight document.getElementById('ticker').clip='rect(0px, '+(textwidth-4)+'px, '+(textcontentheight)+'px, 0px)'; document.getElementById('roof').style.visibility="visible"; document.getElementById('ticker').style.visibility="visible"; } doscroll() } function setscrollready(whatanswer) { if (whatanswer==1) { scrollready=true checkscroll() } else { scrollready=false } } function checkscroll() { clearTimeout(timer) if (scrollready) { doscroll() } } function reopenpage() { history.go(0) } window.onresize=reopenpage window.onload=initscroller Het rollen van de tekst stopt door er met je cursor op te gaan!

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202644
Samen55
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202600
zaterdag 31 oktober 202600
vrijdag 30 oktober 202600
donderdag 29 oktober 202600
woensdag 28 oktober 202611
dinsdag 27 oktober 202600
maandag 26 oktober 202644
zondag 25 oktober 202600
zaterdag 24 oktober 202600
vrijdag 23 oktober 202600
donderdag 22 oktober 202600
woensdag 21 oktober 202600
dinsdag 20 oktober 202600
maandag 19 oktober 202600
zondag 18 oktober 202600
zaterdag 17 oktober 202600
vrijdag 16 oktober 202666
donderdag 15 oktober 202622
woensdag 14 oktober 202633
dinsdag 13 oktober 202633
maandag 12 oktober 202699
zondag 11 oktober 202622
zaterdag 10 oktober 202622
vrijdag 9 oktober 202644
donderdag 8 oktober 202611
woensdag 7 oktober 202622
dinsdag 6 oktober 202644
maandag 5 oktober 202633
zondag 4 oktober 202633
zaterdag 3 oktober 20261010
Samen5959
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)55
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)2323
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1818
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2525
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)7270
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)3131
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)3131
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)1717
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)1313
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)1414
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)44
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)1212
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)1111
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)1212
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)77
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)22
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1313
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)1616
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2222
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)88
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)55
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)33
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)44
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)77
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)1717
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)2019
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)1919
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1616
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)66
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)21
Samen455451
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202600
Oktober 20266363
September 2026154152
Augustus 20265454
Juli 20263333
Juni 20265757
Mei 20263636
April 20265856
Maart 202628214
Februari 20261611
Januari 202683
December 20255435
November 202530539
Oktober 202544
September 20257233
Augustus 2025185
Juli 202533
Juni 20253835
Mei 202510217
April 202524442
Maart 20255313
Februari 202561
Januari 20251212
December 2024150150
Samen1.822868
Per jaar
  • 2026 (tot nu)479 bezoekers · 761 bekeken
  • 2025239 bezoekers · 911 bekeken
  • 20241.120 bezoekers · 1.317 bekeken
  • 202325 bezoekers · 145 bekeken
  • 2022178 bezoekers · 446 bekeken
  • 202114 bezoekers · 28 bekeken
  • 202022 bezoekers · 75 bekeken
  • 201923 bezoekers · 32 bekeken
  • 201869 bezoekers · 140 bekeken
  • 201726 bezoekers · 38 bekeken
  • 201621 bezoekers · 39 bekeken
  • 201586 bezoekers · 106 bekeken
  • 20141.178 bezoekers · 1.257 bekeken
  • 2013267 bezoekers · 288 bekeken
  • 2012769 bezoekers · 1.104 bekeken
  • 20111.579 bezoekers · 2.144 bekeken
  • 20102.196 bezoekers · 2.908 bekeken
  • 20093.107 bezoekers · 4.052 bekeken
  • 20084.662 bezoekers · 6.902 bekeken
  • 20076.252 bezoekers · 8.572 bekeken
  • 200610.213 bezoekers · 22.959 bekeken
  • 20054.994 bezoekers · 23.820 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)7614791,3%
20259112390,6%
20241.3171.1203,0%
2023145250,1%
20224461780,5%
202128140,0%
202075220,1%
201932230,1%
2018140690,2%
201738260,1%
201639210,1%
2015106860,2%
20141.2571.1783,1%
20132882670,7%
20121.1047692,0%
20112.1441.5794,2%
20102.9082.1965,9%
20094.0523.1078,3%
20086.9024.66212,4%
20078.5726.25216,7%
200622.95910.21327,2%
200523.8204.99413,3%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur30305,4%
1 tot 2 uur36346,1%
2 tot 3 uur39264,7%
3 tot 4 uur62325,8%
4 tot 5 uur73336,0%
5 tot 6 uur47193,4%
6 tot 7 uur77224,0%
7 tot 8 uur32162,9%
8 tot 9 uur109213,8%
9 tot 10 uur59173,1%
10 tot 11 uur18101,8%
11 tot 12 uur59224,0%
12 tot 13 uur47234,2%
13 tot 14 uur33234,2%
14 tot 15 uur21193,4%
15 tot 16 uur23203,6%
16 tot 17 uur32264,7%
17 tot 18 uur165224,0%
18 tot 19 uur19173,1%
19 tot 20 uur31254,5%
20 tot 21 uur38295,2%
21 tot 22 uur28285,1%
22 tot 23 uur25224,0%
23 tot 24 uur17173,1%
Samen1.120553100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag82 bezoekers · 230 bekeken
  • Dinsdag63 bezoekers · 67 bekeken
  • Woensdag69 bezoekers · 82 bekeken
  • Donderdag67 bezoekers · 72 bekeken
  • Vrijdag95 bezoekers · 97 bekeken
  • Zaterdag95 bezoekers · 393 bekeken
  • Zondag82 bezoekers · 179 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag2308214,8%
Dinsdag676311,4%
Woensdag826912,5%
Donderdag726712,1%
Vrijdag979517,2%
Zaterdag3939517,2%
Zondag1798214,8%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
548 keer bekeken (48,9%), 376 bezoekers (68,0%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
572 keer bekeken (51,1%), 177 bezoekers (32,0%)

‹ Terug naar de blog

Meer van ** SIEN **

↑ Terug naar de berichten