Petanque Okra Beveren-Leie


Petanque Okra Beveren-Leie
Op 14 november waren 49 spelers te vinden op de terreinen. Claude blijft zijn voorsprong met 8 spelletjes vrijwaren.
Bij deze ook een hartelijk welkom aan de nieuwe speler Marcel Vanderstraeten.
| Pl | Naam | Gespeeld | Gewonnen | Punten | Procent | Pl | Naam | Gespeeld | Gewonnen | Punten | Procent | |
| 1 | Rommens Claude | 54 | 42 | 228 | 77,78% | 31 | Lietaert Andre | 54 | 23 | -48 | 42,59% | |
| 2 | D'Hont Robert | 54 | 34 | 123 | 62,96% | 32 | De Praetere Frans | 42 | 22 | -6 | 52,38% | |
| 3 | Debaere Hilde | 54 | 34 | 94 | 62,96% | 33 | Colle Rita | 48 | 22 | -41 | 45,83% | |
| 4 | Vervaecke John | 54 | 33 | 119 | 61,11% | 34 | Vuylsteke Herman | 54 | 21 | -95 | 38,89% | |
| 5 | Minjauw Yvan | 51 | 33 | 90 | 64,71% | 35 | Declerck Andre | 45 | 20 | -29 | 44,44% | |
| 6 | Devos Andre | 54 | 31 | 97 | 57,41% | 36 | Dewilde Christiane | 42 | 19 | -16 | 45,24% | |
| 7 | Declerck Willy | 51 | 31 | 89 | 60,78% | 37 | Cnudde Christine | 39 | 19 | -65 | 48,72% | |
| 8 | Cnockaert Rosa | 48 | 30 | 118 | 62,50% | 38 | Beysen Eric | 42 | 18 | -60 | 42,86% | |
| 9 | Vuylsteke Eric | 51 | 30 | 97 | 58,82% | 39 | Verkaemer Carlos | 36 | 17 | -21 | 47,22% | |
| 10 | Goesaert Christiane | 51 | 30 | 68 | 58,82% | 40 | Bostoen Johny | 36 | 17 | -34 | 47,22% | |
| 11 | Vansteenkiste Jonius | 51 | 30 | 46 | 58,82% | 41 | Dejan Magda | 39 | 17 | -34 | 43,59% | |
| 12 | Debaere Leon | 51 | 30 | 40 | 58,82% | 42 | Desmet Jozef | 45 | 16 | -78 | 35,56% | |
| 13 | Decabooter Dirk | 51 | 30 | 37 | 58,82% | 43 | Vandenabeele Gerda | 48 | 16 | -105 | 33,33% | |
| 14 | Vanhoutte Sylvere | 48 | 29 | 65 | 60,42% | 44 | Sabbe Rita | 24 | 15 | 22 | 62,50% | |
| 15 | Huysentruyt Jozef | 51 | 28 | 66 | 54,90% | 45 | Decavele Luc | 48 | 15 | -118 | 31,25% | |
| 16 | Villers Etienne | 48 | 27 | 68 | 56,25% | 46 | Pollie Josyane | 48 | 15 | -150 | 31,25% | |
| 17 | Meersman Rik | 54 | 27 | 61 | 50,00% | 47 | Verhulst Monique | 33 | 14 | -63 | 42,42% | |
| 18 | Follens Marc | 54 | 27 | 27 | 50,00% | 48 | Desmet Mieke | 39 | 14 | -99 | 35,90% | |
| 19 | Balduck Jan | 36 | 26 | 115 | 72,22% | 49 | Albers Francine | 45 | 14 | -204 | 31,11% | |
| 20 | Tijtgat Jan | 54 | 26 | 38 | 48,15% | 50 | Vercautere Greet | 51 | 14 | -212 | 27,45% | |
| 21 | Devlaminck Eric | 39 | 25 | 92 | 64,10% | 51 | Dewilde Lea | 30 | 12 | -39 | 40,00% | |
| 22 | Agon Walter | 51 | 25 | 19 | 49,02% | 52 | Meersman Jan | 36 | 6 | -217 | 16,67% | |
| 23 | Benoit Martine | 51 | 25 | -5 | 49,02% | 53 | Goethals Marysia | 12 | 4 | -39 | 33,33% | |
| 24 | Sabbe Linda | 54 | 25 | -25 | 46,30% | 54 | Ascone Francesco | 3 | 2 | 4 | 66,67% | |
| 25 | Simenon Pierre | 51 | 25 | -58 | 49,02% | 55 | Vandermeulen Carina | 6 | 1 | -26 | 16,67% | |
| 26 | Berton Bernard | 45 | 24 | 35 | 53,33% | 56 | Vanderstraeten Marcel | 3 | 0 | -19 | 0,00% | |
| 27 | Demeyer Urbain | 54 | 24 | -42 | 44,44% | |||||||
| 28 | Vancolenberghe Rita | 54 | 24 | -51 | 44,44% | |||||||
| 29 | Iacopucci Robert | 33 | 23 | 146 | 69,70% | |||||||
| 30 | Deboutte Eddy | 51 | 23 | -41 | 45,10% |


















