Statistieken
De laatste 7 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
26/1027/1028/1029/1030/1031/101/11
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| zondag 1 november 2026 | 4 | 2 |
|---|
| zaterdag 31 oktober 2026 | 29 | 16 |
|---|
| vrijdag 30 oktober 2026 | 22 | 17 |
|---|
| donderdag 29 oktober 2026 | 37 | 17 |
|---|
| woensdag 28 oktober 2026 | 59 | 28 |
|---|
| dinsdag 27 oktober 2026 | 39 | 25 |
|---|
| maandag 26 oktober 2026 | 34 | 24 |
| Samen | 224 | 129 |
De laatste 30 dagen
Bekeken pagina's Bezoekers
7/1012/1017/1022/1027/101/11
Toon de cijfers
| Dag | Bekeken | Bezoekers |
| zondag 1 november 2026 | 4 | 2 |
|---|
| zaterdag 31 oktober 2026 | 29 | 16 |
|---|
| vrijdag 30 oktober 2026 | 22 | 17 |
|---|
| donderdag 29 oktober 2026 | 37 | 17 |
|---|
| woensdag 28 oktober 2026 | 59 | 28 |
|---|
| dinsdag 27 oktober 2026 | 39 | 25 |
|---|
| maandag 26 oktober 2026 | 34 | 24 |
|---|
| zondag 25 oktober 2026 | 63 | 31 |
|---|
| zaterdag 24 oktober 2026 | 24 | 13 |
|---|
| vrijdag 23 oktober 2026 | 36 | 21 |
|---|
| donderdag 22 oktober 2026 | 51 | 24 |
|---|
| woensdag 21 oktober 2026 | 30 | 21 |
|---|
| dinsdag 20 oktober 2026 | 51 | 26 |
|---|
| maandag 19 oktober 2026 | 26 | 22 |
|---|
| zondag 18 oktober 2026 | 38 | 21 |
|---|
| zaterdag 17 oktober 2026 | 36 | 25 |
|---|
| vrijdag 16 oktober 2026 | 63 | 36 |
|---|
| donderdag 15 oktober 2026 | 40 | 23 |
|---|
| woensdag 14 oktober 2026 | 15 | 12 |
|---|
| dinsdag 13 oktober 2026 | 25 | 14 |
|---|
| maandag 12 oktober 2026 | 17 | 13 |
|---|
| zondag 11 oktober 2026 | 20 | 14 |
|---|
| zaterdag 10 oktober 2026 | 22 | 16 |
|---|
| vrijdag 9 oktober 2026 | 18 | 16 |
|---|
| donderdag 8 oktober 2026 | 29 | 17 |
|---|
| woensdag 7 oktober 2026 | 14 | 10 |
|---|
| dinsdag 6 oktober 2026 | 17 | 12 |
|---|
| maandag 5 oktober 2026 | 17 | 13 |
|---|
| zondag 4 oktober 2026 | 35 | 20 |
|---|
| zaterdag 3 oktober 2026 | 26 | 19 |
| Samen | 937 | 568 |
Per week, de laatste 30 weken
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Week | Bekeken | Bezoekers |
| Week 44 (26/10 tot 1/11/2026) | 224 | 129 |
|---|
| Week 43 (19/10 tot 25/10/2026) | 281 | 158 |
|---|
| Week 42 (12/10 tot 18/10/2026) | 234 | 144 |
|---|
| Week 41 (5/10 tot 11/10/2026) | 137 | 98 |
|---|
| Week 40 (28/9 tot 4/10/2026) | 207 | 131 |
|---|
| Week 39 (21/9 tot 27/9/2026) | 135 | 97 |
|---|
| Week 38 (14/9 tot 20/9/2026) | 142 | 100 |
|---|
| Week 37 (7/9 tot 13/9/2026) | 136 | 93 |
|---|
| Week 36 (31/8 tot 6/9/2026) | 155 | 108 |
|---|
| Week 35 (24/8 tot 30/8/2026) | 182 | 141 |
|---|
| Week 34 (17/8 tot 23/8/2026) | 330 | 265 |
|---|
| Week 33 (10/8 tot 16/8/2026) | 195 | 148 |
|---|
| Week 32 (3/8 tot 9/8/2026) | 156 | 90 |
|---|
| Week 31 (27/7 tot 2/8/2026) | 119 | 74 |
|---|
| Week 30 (20/7 tot 26/7/2026) | 142 | 78 |
|---|
| Week 29 (13/7 tot 19/7/2026) | 140 | 73 |
|---|
| Week 28 (6/7 tot 12/7/2026) | 117 | 72 |
|---|
| Week 27 (29/6 tot 5/7/2026) | 193 | 110 |
|---|
| Week 26 (22/6 tot 28/6/2026) | 391 | 284 |
|---|
| Week 25 (15/6 tot 21/6/2026) | 230 | 143 |
|---|
| Week 24 (8/6 tot 14/6/2026) | 260 | 153 |
|---|
| Week 23 (1/6 tot 7/6/2026) | 467 | 344 |
|---|
| Week 22 (25/5 tot 31/5/2026) | 348 | 200 |
|---|
| Week 21 (18/5 tot 24/5/2026) | 263 | 153 |
|---|
| Week 20 (11/5 tot 17/5/2026) | 287 | 181 |
|---|
| Week 19 (4/5 tot 10/5/2026) | 285 | 165 |
|---|
| Week 18 (27/4 tot 3/5/2026) | 258 | 177 |
|---|
| Week 17 (20/4 tot 26/4/2026) | 203 | 136 |
|---|
| Week 16 (13/4 tot 19/4/2026) | 258 | 145 |
|---|
| Week 15 (6/4 tot 12/4/2026) | 154 | 116 |
| Samen | 6.629 | 4.306 |
De laatste 24 maanden
Bekeken pagina's Bezoekers
decjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnovdecjanfebmaaaprmeijunjulaugsepoktnov
Toon de cijfers
| Maand | Bekeken | Bezoekers |
| November 2026 | 4 | 2 |
|---|
| Oktober 2026 | 976 | 594 |
|---|
| September 2026 | 640 | 439 |
|---|
| Augustus 2026 | 927 | 689 |
|---|
| Juli 2026 | 619 | 352 |
|---|
| Juni 2026 | 1.407 | 957 |
|---|
| Mei 2026 | 1.304 | 768 |
|---|
| April 2026 | 2.671 | 656 |
|---|
| Maart 2026 | 12.841 | 868 |
|---|
| Februari 2026 | 50.570 | 1.493 |
|---|
| Januari 2026 | 21.464 | 1.718 |
|---|
| December 2025 | 11.208 | 1.620 |
|---|
| November 2025 | 4.793 | 1.300 |
|---|
| Oktober 2025 | 3.503 | 1.225 |
|---|
| September 2025 | 1.225 | 810 |
|---|
| Augustus 2025 | 1.067 | 650 |
|---|
| Juli 2025 | 1.455 | 1.060 |
|---|
| Juni 2025 | 1.390 | 966 |
|---|
| Mei 2025 | 2.384 | 1.985 |
|---|
| April 2025 | 1.648 | 1.163 |
|---|
| Maart 2025 | 1.741 | 1.292 |
|---|
| Februari 2025 | 1.288 | 878 |
|---|
| Januari 2025 | 1.341 | 787 |
|---|
| December 2024 | 1.196 | 764 |
| Samen | 127.662 | 23.036 |
Per jaar Bekeken pagina's Bezoekers
2026 (tot nu)8.536 bezoekers · 93.423 bekeken
202513.736 bezoekers · 33.043 bekeken
202410.044 bezoekers · 17.363 bekeken
202311.568 bezoekers · 20.426 bekeken
202213.461 bezoekers · 20.476 bekeken
202111.874 bezoekers · 20.916 bekeken
202016.507 bezoekers · 29.390 bekeken
201921.904 bezoekers · 41.228 bekeken
201818.154 bezoekers · 32.050 bekeken
201716.100 bezoekers · 28.252 bekeken
201617.382 bezoekers · 32.192 bekeken
201520.677 bezoekers · 38.519 bekeken
201426.530 bezoekers · 45.569 bekeken
201325.321 bezoekers · 45.802 bekeken
201233.390 bezoekers · 64.532 bekeken
201135.281 bezoekers · 68.009 bekeken
201025.543 bezoekers · 49.784 bekeken
200919.569 bezoekers · 43.485 bekeken
200824.143 bezoekers · 56.668 bekeken
200722.066 bezoekers · 52.989 bekeken
200615.649 bezoekers · 33.297 bekeken
20053.175 bezoekers · 6.213 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 2026 (tot nu) | 93.423 | 8.536 | 2,1% |
|---|
| 2025 | 33.043 | 13.736 | 3,3% |
|---|
| 2024 | 17.363 | 10.044 | 2,4% |
|---|
| 2023 | 20.426 | 11.568 | 2,8% |
|---|
| 2022 | 20.476 | 13.461 | 3,3% |
|---|
| 2021 | 20.916 | 11.874 | 2,9% |
|---|
| 2020 | 29.390 | 16.507 | 4,0% |
|---|
| 2019 | 41.228 | 21.904 | 5,3% |
|---|
| 2018 | 32.050 | 18.154 | 4,4% |
|---|
| 2017 | 28.252 | 16.100 | 3,9% |
|---|
| 2016 | 32.192 | 17.382 | 4,2% |
|---|
| 2015 | 38.519 | 20.677 | 5,0% |
|---|
| 2014 | 45.569 | 26.530 | 6,5% |
|---|
| 2013 | 45.802 | 25.321 | 6,2% |
|---|
| 2012 | 64.532 | 33.390 | 8,1% |
|---|
| 2011 | 68.009 | 35.281 | 8,6% |
|---|
| 2010 | 49.784 | 25.543 | 6,2% |
|---|
| 2009 | 43.485 | 19.569 | 4,8% |
|---|
| 2008 | 56.668 | 24.143 | 5,9% |
|---|
| 2007 | 52.989 | 22.066 | 5,4% |
|---|
| 2006 | 33.297 | 15.649 | 3,8% |
|---|
| 2005 | 6.213 | 3.175 | 0,8% |
Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.
Op welk uur komen de bezoekers?
Bekeken pagina's Bezoekers
Toon de cijfers
| Uur | Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| 0 tot 1 uur | 3.649 | 316 | 2,8% |
|---|
| 1 tot 2 uur | 4.367 | 288 | 2,5% |
|---|
| 2 tot 3 uur | 4.676 | 185 | 1,6% |
|---|
| 3 tot 4 uur | 4.603 | 159 | 1,4% |
|---|
| 4 tot 5 uur | 4.090 | 120 | 1,0% |
|---|
| 5 tot 6 uur | 3.530 | 126 | 1,1% |
|---|
| 6 tot 7 uur | 4.180 | 179 | 1,6% |
|---|
| 7 tot 8 uur | 4.291 | 254 | 2,2% |
|---|
| 8 tot 9 uur | 5.017 | 408 | 3,6% |
|---|
| 9 tot 10 uur | 5.111 | 576 | 5,0% |
|---|
| 10 tot 11 uur | 5.190 | 592 | 5,2% |
|---|
| 11 tot 12 uur | 5.620 | 912 | 8,0% |
|---|
| 12 tot 13 uur | 4.952 | 634 | 5,5% |
|---|
| 13 tot 14 uur | 4.377 | 650 | 5,7% |
|---|
| 14 tot 15 uur | 4.089 | 557 | 4,9% |
|---|
| 15 tot 16 uur | 4.536 | 638 | 5,6% |
|---|
| 16 tot 17 uur | 4.348 | 600 | 5,2% |
|---|
| 17 tot 18 uur | 4.077 | 554 | 4,8% |
|---|
| 18 tot 19 uur | 4.155 | 553 | 4,8% |
|---|
| 19 tot 20 uur | 5.130 | 603 | 5,3% |
|---|
| 20 tot 21 uur | 5.388 | 627 | 5,5% |
|---|
| 21 tot 22 uur | 4.673 | 646 | 5,6% |
|---|
| 22 tot 23 uur | 4.314 | 609 | 5,3% |
|---|
| 23 tot 24 uur | 5.061 | 670 | 5,8% |
| Samen | 109.424 | 11.456 | 100% |
Op welke dag komen de bezoekers? Bekeken pagina's Bezoekers
Maandag1.683 bezoekers · 11.582 bekeken
Dinsdag1.774 bezoekers · 20.385 bekeken
Woensdag1.838 bezoekers · 20.906 bekeken
Donderdag1.642 bezoekers · 23.994 bekeken
Vrijdag1.497 bezoekers · 16.829 bekeken
Zaterdag1.414 bezoekers · 6.725 bekeken
Zondag1.608 bezoekers · 9.003 bekeken
Toon de cijfers
| Bekeken | Bezoekers | Deel van de bezoekers |
| Maandag | 11.582 | 1.683 | 14,7% |
|---|
| Dinsdag | 20.385 | 1.774 | 15,5% |
|---|
| Woensdag | 20.906 | 1.838 | 16,0% |
|---|
| Donderdag | 23.994 | 1.642 | 14,3% |
|---|
| Vrijdag | 16.829 | 1.497 | 13,1% |
|---|
| Zaterdag | 6.725 | 1.414 | 12,3% |
|---|
| Zondag | 9.003 | 1.608 | 14,0% |
- Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
- 93.696 keer bekeken (85,6%), 8.434 bezoekers (73,6%)
- In het weekend (zaterdag en zondag)
- 15.728 keer bekeken (14,4%), 3.022 bezoekers (26,4%)
‹ Terug naar de blog