Naar de inhoud

Vlaamse dialecten

akke.beakke.be

Nederlandstalige dialecten

 < De hoofdpunten van deze site vind je aan de linkerkant!

 Klik op onderstaande buttons voor dialect per Provincie of Gewest 
 ∇
mijn prentje

mijn prentje


mijn prentje


mijn prentje


mijn prentje


mijn prentje

mijn prentje


mijn prentje


mijn prentje


mijn prentje

P57-005b37df763ad60e8d8bbf923e32b7c6.jpg

 37162.jpg

mijn prentje

mijn prentje

mijn prentje

mijn prentje

mijn prentje

mijn prentje
 ^ Je bevind zich nu hier ^
mijn prentje

 mijn prentje
 


Senioren site

mijn prentje

mijn prentje


mijn prentje


 mijn prentje 

 ^ Wekelijks nieuwe evenementen Informatie! ^

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202642
zaterdag 31 oktober 20262916
vrijdag 30 oktober 20262217
donderdag 29 oktober 20263717
woensdag 28 oktober 20265928
dinsdag 27 oktober 20263925
maandag 26 oktober 20263424
Samen224129
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
zondag 1 november 202642
zaterdag 31 oktober 20262916
vrijdag 30 oktober 20262217
donderdag 29 oktober 20263717
woensdag 28 oktober 20265928
dinsdag 27 oktober 20263925
maandag 26 oktober 20263424
zondag 25 oktober 20266331
zaterdag 24 oktober 20262413
vrijdag 23 oktober 20263621
donderdag 22 oktober 20265124
woensdag 21 oktober 20263021
dinsdag 20 oktober 20265126
maandag 19 oktober 20262622
zondag 18 oktober 20263821
zaterdag 17 oktober 20263625
vrijdag 16 oktober 20266336
donderdag 15 oktober 20264023
woensdag 14 oktober 20261512
dinsdag 13 oktober 20262514
maandag 12 oktober 20261713
zondag 11 oktober 20262014
zaterdag 10 oktober 20262216
vrijdag 9 oktober 20261816
donderdag 8 oktober 20262917
woensdag 7 oktober 20261410
dinsdag 6 oktober 20261712
maandag 5 oktober 20261713
zondag 4 oktober 20263520
zaterdag 3 oktober 20262619
Samen937568
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 44 (26/10 tot 1/11/2026)224129
Week 43 (19/10 tot 25/10/2026)281158
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)234144
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)13798
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)207131
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)13597
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)142100
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)13693
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)155108
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)182141
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)330265
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)195148
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)15690
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)11974
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)14278
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)14073
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)11772
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)193110
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)391284
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)230143
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)260153
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)467344
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)348200
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)263153
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)287181
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)285165
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)258177
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)203136
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)258145
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)154116
Samen6.6294.306
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
November 202642
Oktober 2026976594
September 2026640439
Augustus 2026927689
Juli 2026619352
Juni 20261.407957
Mei 20261.304768
April 20262.671656
Maart 202612.841868
Februari 202650.5701.493
Januari 202621.4641.718
December 202511.2081.620
November 20254.7931.300
Oktober 20253.5031.225
September 20251.225810
Augustus 20251.067650
Juli 20251.4551.060
Juni 20251.390966
Mei 20252.3841.985
April 20251.6481.163
Maart 20251.7411.292
Februari 20251.288878
Januari 20251.341787
December 20241.196764
Samen127.66223.036
Per jaar
  • 2026 (tot nu)8.536 bezoekers · 93.423 bekeken
  • 202513.736 bezoekers · 33.043 bekeken
  • 202410.044 bezoekers · 17.363 bekeken
  • 202311.568 bezoekers · 20.426 bekeken
  • 202213.461 bezoekers · 20.476 bekeken
  • 202111.874 bezoekers · 20.916 bekeken
  • 202016.507 bezoekers · 29.390 bekeken
  • 201921.904 bezoekers · 41.228 bekeken
  • 201818.154 bezoekers · 32.050 bekeken
  • 201716.100 bezoekers · 28.252 bekeken
  • 201617.382 bezoekers · 32.192 bekeken
  • 201520.677 bezoekers · 38.519 bekeken
  • 201426.530 bezoekers · 45.569 bekeken
  • 201325.321 bezoekers · 45.802 bekeken
  • 201233.390 bezoekers · 64.532 bekeken
  • 201135.281 bezoekers · 68.009 bekeken
  • 201025.543 bezoekers · 49.784 bekeken
  • 200919.569 bezoekers · 43.485 bekeken
  • 200824.143 bezoekers · 56.668 bekeken
  • 200722.066 bezoekers · 52.989 bekeken
  • 200615.649 bezoekers · 33.297 bekeken
  • 20053.175 bezoekers · 6.213 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)93.4238.5362,1%
202533.04313.7363,3%
202417.36310.0442,4%
202320.42611.5682,8%
202220.47613.4613,3%
202120.91611.8742,9%
202029.39016.5074,0%
201941.22821.9045,3%
201832.05018.1544,4%
201728.25216.1003,9%
201632.19217.3824,2%
201538.51920.6775,0%
201445.56926.5306,5%
201345.80225.3216,2%
201264.53233.3908,1%
201168.00935.2818,6%
201049.78425.5436,2%
200943.48519.5694,8%
200856.66824.1435,9%
200752.98922.0665,4%
200633.29715.6493,8%
20056.2133.1750,8%

Deze grafieken tellen alles samen van november 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur3.6493162,8%
1 tot 2 uur4.3672882,5%
2 tot 3 uur4.6761851,6%
3 tot 4 uur4.6031591,4%
4 tot 5 uur4.0901201,0%
5 tot 6 uur3.5301261,1%
6 tot 7 uur4.1801791,6%
7 tot 8 uur4.2912542,2%
8 tot 9 uur5.0174083,6%
9 tot 10 uur5.1115765,0%
10 tot 11 uur5.1905925,2%
11 tot 12 uur5.6209128,0%
12 tot 13 uur4.9526345,5%
13 tot 14 uur4.3776505,7%
14 tot 15 uur4.0895574,9%
15 tot 16 uur4.5366385,6%
16 tot 17 uur4.3486005,2%
17 tot 18 uur4.0775544,8%
18 tot 19 uur4.1555534,8%
19 tot 20 uur5.1306035,3%
20 tot 21 uur5.3886275,5%
21 tot 22 uur4.6736465,6%
22 tot 23 uur4.3146095,3%
23 tot 24 uur5.0616705,8%
Samen109.42411.456100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag1.683 bezoekers · 11.582 bekeken
  • Dinsdag1.774 bezoekers · 20.385 bekeken
  • Woensdag1.838 bezoekers · 20.906 bekeken
  • Donderdag1.642 bezoekers · 23.994 bekeken
  • Vrijdag1.497 bezoekers · 16.829 bekeken
  • Zaterdag1.414 bezoekers · 6.725 bekeken
  • Zondag1.608 bezoekers · 9.003 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag11.5821.68314,7%
Dinsdag20.3851.77415,5%
Woensdag20.9061.83816,0%
Donderdag23.9941.64214,3%
Vrijdag16.8291.49713,1%
Zaterdag6.7251.41412,3%
Zondag9.0031.60814,0%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
93.696 keer bekeken (85,6%), 8.434 bezoekers (73,6%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
15.728 keer bekeken (14,4%), 3.022 bezoekers (26,4%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Vlaamse dialecten

↑ Terug naar de berichten