Naar de inhoud

Romenu

Over literatuur, gedichten, kunst en cultuur
seniorennet.beseniorennet.be

Statistieken

De laatste 7 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 20262119
woensdag 14 oktober 202685
dinsdag 13 oktober 2026109
maandag 12 oktober 20261412
zondag 11 oktober 2026107
zaterdag 10 oktober 20262016
Samen8772
De laatste 30 dagen
Toon de cijfers
DagBekekenBezoekers
vrijdag 16 oktober 202644
donderdag 15 oktober 20262119
woensdag 14 oktober 202685
dinsdag 13 oktober 2026109
maandag 12 oktober 20261412
zondag 11 oktober 2026107
zaterdag 10 oktober 20262016
vrijdag 9 oktober 2026174171
donderdag 8 oktober 20267066
woensdag 7 oktober 2026630584
dinsdag 6 oktober 2026713707
maandag 5 oktober 2026234228
zondag 4 oktober 2026300298
zaterdag 3 oktober 2026132129
vrijdag 2 oktober 2026703700
donderdag 1 oktober 2026591588
woensdag 30 september 2026398386
dinsdag 29 september 2026420420
maandag 28 september 2026236235
zondag 27 september 20263231
zaterdag 26 september 20265552
vrijdag 25 september 20266560
donderdag 24 september 20266348
woensdag 23 september 20265134
dinsdag 22 september 20262419
maandag 21 september 20261914
zondag 20 september 20261313
zaterdag 19 september 20261714
vrijdag 18 september 20262422
donderdag 17 september 20261713
Samen5.0684.904
Per week, de laatste 30 weken
Toon de cijfers
WeekBekekenBezoekers
Week 42 (12/10 tot 18/10/2026)5749
Week 41 (5/10 tot 11/10/2026)1.8511.779
Week 40 (28/9 tot 4/10/2026)2.7802.756
Week 39 (21/9 tot 27/9/2026)309258
Week 38 (14/9 tot 20/9/2026)422407
Week 37 (7/9 tot 13/9/2026)506491
Week 36 (31/8 tot 6/9/2026)731709
Week 35 (24/8 tot 30/8/2026)909894
Week 34 (17/8 tot 23/8/2026)566547
Week 33 (10/8 tot 16/8/2026)255233
Week 32 (3/8 tot 9/8/2026)268243
Week 31 (27/7 tot 2/8/2026)376354
Week 30 (20/7 tot 26/7/2026)323294
Week 29 (13/7 tot 19/7/2026)358338
Week 28 (6/7 tot 12/7/2026)1.1051.075
Week 27 (29/6 tot 5/7/2026)1.4731.420
Week 26 (22/6 tot 28/6/2026)3.1092.719
Week 25 (15/6 tot 21/6/2026)2.0891.947
Week 24 (8/6 tot 14/6/2026)866792
Week 23 (1/6 tot 7/6/2026)1.8411.782
Week 22 (25/5 tot 31/5/2026)4.0493.934
Week 21 (18/5 tot 24/5/2026)6.8076.272
Week 20 (11/5 tot 17/5/2026)9.2648.737
Week 19 (4/5 tot 10/5/2026)3.2913.141
Week 18 (27/4 tot 3/5/2026)1.6651.520
Week 17 (20/4 tot 26/4/2026)2.3241.757
Week 16 (13/4 tot 19/4/2026)1.256936
Week 15 (6/4 tot 12/4/2026)1.143912
Week 14 (30/3 tot 5/4/2026)10.079255
Week 13 (23/3 tot 29/3/2026)7.633172
Samen67.70546.723
De laatste 24 maanden
Toon de cijfers
MaandBekekenBezoekers
Oktober 20263.6343.543
September 20262.8692.759
Augustus 20262.2682.177
Juli 20263.2783.150
Juni 20268.1457.458
Mei 202624.08822.735
April 202614.8234.698
Maart 202689.4331.443
Februari 202683.2852.561
Januari 202665.4751.377
December 2025125.3722.650
November 2025134.2341.857
Oktober 2025173.1531.811
September 2025117.4962.043
Augustus 202552.5021.937
Juli 2025158.4293.061
Juni 202591.2172.462
Mei 202575.28521.947
April 202519.6137.066
Maart 20257.3821.485
Februari 20252.5792.423
Januari 202510.9203.811
December 202432.86927.423
November 202411.4147.181
Samen1.309.763139.058
Per jaar
  • 2026 (tot nu)51.901 bezoekers · 297.298 bekeken
  • 202552.553 bezoekers · 968.182 bekeken
  • 2024200.649 bezoekers · 257.093 bekeken
  • 20232.764 bezoekers · 3.275 bekeken
  • 202234.469 bezoekers · 42.125 bekeken
  • 20213.406 bezoekers · 3.952 bekeken
  • 20207.878 bezoekers · 9.251 bekeken
  • 201913.178 bezoekers · 26.096 bekeken
  • 201817.146 bezoekers · 27.922 bekeken
  • 201712.716 bezoekers · 16.832 bekeken
  • 201616.065 bezoekers · 21.707 bekeken
  • 201529.639 bezoekers · 66.492 bekeken
  • 201474.049 bezoekers · 270.850 bekeken
  • 201342.610 bezoekers · 249.918 bekeken
  • 201237.068 bezoekers · 58.317 bekeken
  • 201160.321 bezoekers · 92.914 bekeken
  • 201086.275 bezoekers · 110.676 bekeken
  • 200977.809 bezoekers · 91.053 bekeken
  • 200813.202 bezoekers · 17.024 bekeken
  • 20071.050 bezoekers · 2.550 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
2026 (tot nu)297.29851.9016,2%
2025968.18252.5536,3%
2024257.093200.64924,0%
20233.2752.7640,3%
202242.12534.4694,1%
20213.9523.4060,4%
20209.2517.8780,9%
201926.09613.1781,6%
201827.92217.1462,1%
201716.83212.7161,5%
201621.70716.0651,9%
201566.49229.6393,6%
2014270.85074.0498,9%
2013249.91842.6105,1%
201258.31737.0684,4%
201192.91460.3217,2%
2010110.67686.27510,3%
200991.05377.8099,3%
200817.02413.2021,6%
20072.5501.0500,1%

Deze grafieken tellen alles samen van oktober 2025 tot vandaag.

Op welk uur komen de bezoekers?
Toon de cijfers
UurBekekenBezoekersDeel van de bezoekers
0 tot 1 uur31.6402.7494,7%
1 tot 2 uur28.3172.5984,5%
2 tot 3 uur25.5042.6264,5%
3 tot 4 uur26.3642.0603,5%
4 tot 5 uur28.9321.9823,4%
5 tot 6 uur25.1701.8833,2%
6 tot 7 uur26.5311.9663,4%
7 tot 8 uur29.7582.1083,6%
8 tot 9 uur36.2681.9733,4%
9 tot 10 uur28.2962.4584,2%
10 tot 11 uur30.1012.2013,8%
11 tot 12 uur29.6502.4044,1%
12 tot 13 uur33.8982.5304,3%
13 tot 14 uur34.3562.5874,4%
14 tot 15 uur32.8452.2963,9%
15 tot 16 uur31.3922.4674,2%
16 tot 17 uur35.0872.8334,9%
17 tot 18 uur33.5322.8604,9%
18 tot 19 uur31.5312.4614,2%
19 tot 20 uur30.9332.9895,1%
20 tot 21 uur29.4602.6834,6%
21 tot 22 uur27.6722.7424,7%
22 tot 23 uur32.4722.3534,0%
23 tot 24 uur30.3482.4104,1%
Samen730.05758.219100%
Op welke dag komen de bezoekers?
  • Maandag7.738 bezoekers · 98.584 bekeken
  • Dinsdag8.425 bezoekers · 99.044 bekeken
  • Woensdag11.767 bezoekers · 98.873 bekeken
  • Donderdag7.772 bezoekers · 135.573 bekeken
  • Vrijdag8.675 bezoekers · 126.802 bekeken
  • Zaterdag7.024 bezoekers · 89.683 bekeken
  • Zondag6.818 bezoekers · 81.498 bekeken
Toon de cijfers
BekekenBezoekersDeel van de bezoekers
Maandag98.5847.73813,3%
Dinsdag99.0448.42514,5%
Woensdag98.87311.76720,2%
Donderdag135.5737.77213,3%
Vrijdag126.8028.67514,9%
Zaterdag89.6837.02412,1%
Zondag81.4986.81811,7%
Op weekdagen (maandag tot vrijdag)
558.876 keer bekeken (76,6%), 44.377 bezoekers (76,2%)
In het weekend (zaterdag en zondag)
171.181 keer bekeken (23,4%), 13.842 bezoekers (23,8%)

‹ Terug naar de blog

Meer van Romenu

↑ Terug naar de berichten